YEREL
Giriş Tarihi : 15-01-2022 12:27   Güncelleme : 15-01-2022 12:27

Basın Mensuplarıyla Kahvaltıda Buluştu

Basın Mensuplarıyla Kahvaltıda Buluştu

Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin, Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle düzenlenen organizasyonda Basın Mensuplarıyla bir araya geldi.

Yusufeli Belediyesi Kültürevinde düzenlenen kahvaltı organizasyonunda Yusufeli’nde görev yapan yerel ve ulusal basın temsilcileri Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin ve Belediye Meclis Üyeleri ile bir araya gelerek Yusufeli gündemi hakkında sohbet ettiler. Kültürevinde ki program Basın Mensuplarına Belediye Meclis Üyeleri tarafından hediye verilmesi ile sona erdi.

Basın Mensuplarına emekleri için teşekkür eden Başkan Aytekin, “Kıymetli bir iş yapıyorsunuz. Birçok ilimiz de olmayan zenginlik sizlerin sayesinde ilçemizde mevcut. Yaptığınız işler belki bugün beklediğiniz karşılığı görmüyor olabilir ama ilerleyen dönemlerde ne kadar kıymetli olduğunu anlayacaksınız. Tekrar 10 Ocak Gazeteciler gününüzü kutluyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Bu vesileyle 2020 yılında kaybettiğimiz gazeteci büyüğümüz CevdetAğduman’ı da rahmetle anıyorum”dedi.

Basın Mensupları ile birlikte Yeni Mezarlık Alanı ve Yeni Güreş Arenası çalışmaları incelemek üzere Keçevet Bölgesine gidildi. Burada Başkan Aytekin Belediye imkânlarıyla yapılan çalışmaları basın mensupları ile paylaştı. Daha sonra Orman Bölge Müdürlüğü tarafından inşa edilmekte olan Yusufeli Yeni Güreş Arenası ziyaret edildi. Çalışmalarda gelinen son durum ve ilerleyen dönemde ne şekilde hizmet vereceği konuşuldu. Program sonrasında merhum gazeteci Cevdet Ağduman ve Eski Belediye Başkanı Ali Osman Arslan’ın kabirleri ziyaret edildi.