YEREL
Giriş Tarihi : 25-09-2021 11:28   Güncelleme : 25-09-2021 11:28

BAŞKAN ELÇİN AÇILIŞTA

Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Artrium AVM’de yeni yerine taşınan Altın Yıldız Classıcs Giyim Mağazasının açılış törenine katıldı.

BAŞKAN ELÇİN AÇILIŞTA

Artvin Merkezde 3 kuşaktır giyim sektörü üzerine hizmet veren Şahin ailesi, Cumhuriyet caddesinde bulunan, Altın Yıldız Classıcs Mağazasını, Artvin Halkına daha nitelikli hizmet verebilmek için kurumsal anlayışla, Artrium AVM’ye taşıdı.

Açılış konuşmasını yapan işletme sahibi İlyas Şahin; “60 yıllık tecrübe ile giyim sektöründe Artvin halkına, hizmet ediyoruz. Bundan sonrada kurumsal olarak daha nitelikli bir şekilde hizmet edeceğiz. Bu özel günde bizi yalnız bırakmayan dostlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Açılış kurdelesinin kesiminden önce konuşan Başkan Elçin,” 60 senedir Remzi Amca Altın Yıldız, Mithat giyim gibi hep marka satardı.  Son kuşak olarak da İlyas Bey dedi ki, modern hayat Alışveriş Merkezine döndü bizler de AVM’de olmalıyız diyerek buraya taşındı. Bu müteşebbis de, AVM’de kendi kurumsal işyerlerini açarak bizim paralarımızı Artvin’de sakladıkları için kendilerini kutluyorum. Artvin’e hizmet olarak katkı sağlayacaklarına inanıyorum. Allah hayırlı uğurlu etsin bol kazançlar diliyorum” diye sözlerini tamamladı.

Protokol tarafından, Altın Yıldız Classıcs Mağazasının açılış kurdelesi kesilerek mağazadaki ürünler incelendi.

 Açılışa; CHP YDK Başkanı ve Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir, Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan, CHP İl Başkanı Ahmet Biber, İYİ Parti İl Başkanı Kemalettin Akgök, SOL Parti İl Başkanı Sercan Dede, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Yavuz Dinç, CHP Merkez İlçe Başkanı Olgun Gümrükçü, CHP Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Dilek Çoruh, Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt, Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Osman Akyürek, kurum müdürleri, STK Temsilciler ve Şahin ailesinin yakınları katıldı.

ABBB