YEREL
Giriş Tarihi : 01-07-2021 10:28   Güncelleme : 01-07-2021 10:32

Başkan Mutlu’dan Artvinli TV’ye ziyaret

Memleket Partisi İl Başkanı Fehmi Mutlu, Artvinli TV’yi ziyaret ederek Memleket Partisi ile alakalı açıklamalarda bulundu.

Başkan Mutlu’dan Artvinli TV’ye ziyaret

Memleket Partisinin Artvin de ki yönetim kurullarının oluşturulduğunu şu anda dört ilçenin hazır olduğunu söyleyen Mutlu, “Merkez, Hopa, Ardanuç, Şavşat ilçesini kurduk. Diğer ilçelerde ise çalışmalar devam ediyor. Kongrelerden sonra diğer ilçeleri de aktif hale getireceğiz. Ağustos’un 1’inden 19’una kadar ilçe kongreleri yapacağız. Teveccüh noktasında halkın taban teveccühü çok yüksek. 400’e yakın üyemiz mevcut. İnsanların bir arayış içerinde olduğunu artık siyasi çirkin söylemlerden bıktığını, sokaktaki insanların yüzlerinin gülmediğini, gençleri ümitsiz olduğunu görüyoruz. Gençlere ve sokaktaki vatandaşların dertlerine çare ve ümit olmak ve her noktada mücadele ve katkı vermeye hazırız. Memleket Partisi İl Başkanı olarak Genel Başkanın Artvin’de siyasi hareket alanını açarak yolumuza devam ediyoruz” dedi.

Yola devam ederken yönetimlere sokağın itibar ettiği siyasi rantla değil tamamen halkın içinden gelen insanları seçmeye dikkat ettiklerini söyleyen Mutlu, “Seçtiğimiz insanlar bu ülkenin gerçekleridir. Biz bu insanlarla Artvin siyasetine yön vereceğimize inanıyoruz. Hiçbir siyasi parti ile hiçbir hesabımız yoktur ama yanlışlarını gördüğümüzde doğru noktalarda tabi ki de eleştiri yapacağız. Memleket Partisi olarak hiç kimseyle bir hesabı olmadan Artvin’deki siyasetin rengini ve tadını bundan sonra bizimle beraber vatandaşlarında yaşayacağına inanıyorum” diye konuştu.