YEREL
Giriş Tarihi : 14-04-2022 10:39   Güncelleme : 14-04-2022 10:39

Başkan Personelle İftarda Buluştu

Başkan Personelle İftarda Buluştu

Belediye Başkanı Demirhan Elçin, belediye personeli ile iftarda bir araya geldi.

Demirhan Elçin, belediye personeli ile iftarda bir araya geldi.Başkan Elçin, gerçekleştirilen iftar yemeği programında yaptığı konuşmada, 300 kişilik bir ordu olduklarını belirterek Artvin’e hizmet götürülmesi noktasında ekip ruhuyla hareket ettiklerini söyledi.

Belediye hizmetlerinin yerine getirilmesinde personelin özveriyle çalıştığını vurgulayan Elçin, "Tüm personelimize emekleri ve gayretleri için teşekkür ediyorum. Yoğun iş temposunun verdiği yorgunluğu düzenlediğimiz iftarla üzerimizden atmak istedik. Hepimiz daha yaşanabilir bir Artvin için canla başla çalışıyoruz" dedi.

İftar programında konuşma yapan DİSK Genel-İş Artvin Şube Başkanı Selim Bilgin, “Ülkedeki enflasyon karşısında ezilen maaşlara belediye bütçesi imkanlarında zam yaparak maaşları zamanında ödediği için işçi arkadaşlarımın adına Demirhan Başkana teşekkür ediyorum.Artvin belediyesi ile gurur duyuyorum 7/24 sahanın her yerinde çalışıyoruz. Birbirimizi sevelim sayalım saygı duyalım. Sizin içinizden biri olmaktan onur ve gurur duyuyorum” ifadelerini kullandı.

Başkan Elçin, yemeğe katılanlara da teşekkür etmesiyle program sona erdi.