YEREL
Giriş Tarihi : 05-06-2021 10:54   Güncelleme : 05-06-2021 10:54

Başkanvekili Akar’dan belediyeye ziyaret

Belediye Başkanı Demirhan Elçin’e makamında ziyaret gerçekleştirildi.

Başkanvekili Akar’dan belediyeye ziyaret

TBMM Başkanvekili CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar ve Artvin Milletvekili CHP Yüksek Disiplin Kurulu Başkanı Uğur Bayraktutan ile Cumhuriyet Halk Partisi Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, Belediye Başkanı Demirhan Elçin’i makamında ziyarette etti.

Başkan Demirhan Elçin, birim amirleri ve zabıta Belediye Başkanlık binası önünde heyeti karşıladı.  Belediye başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunulurken, Başkan Elçin tarafından heyete Artvin’de yapılan çalışmalar ve yapılması planlanan projeler hakkında bilgiler verildi.

Makamdaki ziyaret sonunda Başkan Elçin, konuklarına günün anısına Artvin taşlarından kumlama tekniği ile yapılan tablo takdim ederek ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Başkanlık makamında yapılan ziyaretin ardından heyet, İnönü Caddesindeki esnafla bir araya gelerek sohbet ettikten sonra Ardanuç ve Şavşat programlarına katılmak üzere Artvin’den ayrıldı.

Ziyarette; Önceki dönem Artvin Milletvekili Metin Arifağaoğlu, CHP Artvin İl Başkanı Ahmet Biber, Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan, Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi ile birlikte CHP il ve ilçe yöneticileri yer aldı.