YEREL
Giriş Tarihi : 08-06-2022 11:47   Güncelleme : 08-06-2022 11:47

Başvuru Süresi Uzatıldı

Başvuru Süresi Uzatıldı

Kentte spor branşlarında Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde açılacak eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları 9 Haziran’a uzatıldı.

31 Mayıs 2022 ile 9 Haziran 2022 tarihleri arasında Artvin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nde alınacak olan başvurular için gerekli belgeler şu şekilde:

Vesikalık Fotoğraf. Eğitim Mezuniyet Belgesi. Kademeli/Kıdemli Antrenörlük belgesi. Sosyal Güvenlik Kurumunda Kaydı Olup Olmadığına Dair SGK Tescil ve Hizmet Dökümü. Varsa;Pedagojik formasyon belgesi. Son 5 yıl içerisinde uluslararası bir müsabakada alınan antrenörlük görevini gösterir belge. Son iki yılda alanında seminere katılım belgesi. Yabancı Dil Belgesi (son 5 yıl içerisinde en az 50 puan ve üzeri). Alanında Milli Sporcu Belgesi. Sabıka Kaydı. Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan eğitim görevlisi adayları için;Kurumlarından alacakları izin belgesi. Kurumlarında ek ders alıyorlar ise ek ders saatini ve tabi oldukları mevzuat çerçevesinde almaları mümkün olan azami ek ders saatini gösterir belge.