YEREL
Giriş Tarihi : 17-07-2021 10:46   Güncelleme : 17-07-2021 10:46

Bayram Telaşı Kuaförleri Sardı

Düğün sezonları ile birlikte bayramında yaklaşması ile birlikte bayan kuaförü ve güzellik salonlarında talepler devam etmekte.

Bayram Telaşı Kuaförleri Sardı

Bayan kuaförü olarak hizmet veren Selma Varan, bayram yoğunluğu ve düğün sezonunun yapılmasına yönelik yaşanan yoğunlukları bizlere aktardı. Bayramın telaşı ile birlikte kadın kuaförlerine yoğun ilgi olmasından ve düğünlerin yapılmasından dolayı da oluşan yoğunluğa yönelik açıklamalar yapan Varan, “ düğün sezonu açıldı fakat pandemi dolayısıyla tabii ki maskelerin ve sıcağın fazla olmasından dolayı eskisi gibi makyajlarımız olmuyor. Eskiden bütün düğün grubunda herkes makyaj yaptırırdı şimdi makyaj yaptırmak o kadar önemsenmiyor. Çok şükür pandemiye göre açıldık yine dükkanlarımız, salonlarımız iş yapabiliyor. Bilindiği üzere ilk kapatılan kuaför ve güzellik salonlarıydı ilk bu pandemi döneminde şimdi ise çok şükür iş yapabiliyoruz ” diye konuştu.

Mevcut süreç

Varan, şu anda içinde bulundukları duruma yönelik şu açıklamaları yaptı “ eskiden İlçelerimizden çok fazla müşteri gelirdi. Şimdi o kadar fazla gelen müşterimiz İlçelerden olmuyor. Tabii yine de bu sezonda hizmet vermeye devam ediyoruz arkadaşlarımız ile beraber. Kurban Bayramının gelmesi ile birlikte tüm Artvin halkının bayramını kutluyoruz. Küçüklerin gözlerinden, büyüklerin ellerinden öpüyoruz daha sağlıkla, mutlulukla, keyifle geçirebileceğimiz nice bayramlar diliyorum ” dedi.