YEREL
Giriş Tarihi : 12-04-2021 13:51   Güncelleme : 12-04-2021 13:51

Bilgi yarışması düzenlendi

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü 2021 Yılı Faaliyet Programında yer alan Kültür ve Sanat Yarışmaları Bilgi Yarışması Artvin Gençlik Merkezinde düzenlendi.

Bilgi yarışması düzenlendi

Artvin Gençlik Merkezi, Arhavi Gençlik Merkezi, Hopa Gençlik Merkezi, Kemalpaşa Gençlik Merkezi Ardanuç Gençlik Merkezi, Yusufeli Gençlik Merkezi ve Şavşat Gençlik Merkezinden toplam 21 genç katıldı.

Çekişmeli geçen yarışmayı Artvin Gençlik Merkezi adına yarışan Kaan Yılmaztürk, Ümit Civelek ve Metin Emre Ekleme birinci oldular ve bölge finallerine katılmaya hak kazandılar.

 Birinci olan gençlere Vali Yardımcısı Aydın Göçer hediyelerini takdim etti. Diğer yarışmacı gençlerimize ise İl Müdürü Mustafa Demirkıran, Gençlik Hizmetleri Müdürü Hayati Güneri, , Spor Hizmetleri Müdürü Latif Yılmaztürk, Gençlik Hizmetleri Şube Müdürü Tülay Yılmaz Özdemir ve Ardanuç Gençlik Merkezi Müdürü Emrah Yılmaz takdim ettiler.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce yapılan açıklamada; “Bölge finalinde İlimizi temsil edecek gençlerimize başarılar diliyor ve katılan gençlerimize teşekkür ediyoruz” denildi.