YEREL
Giriş Tarihi : 10-05-2022 12:08   Güncelleme : 10-05-2022 12:08

BİLSEM Genel Yetenek Ön Değerlendirmeleri Tamamlandı

BİLSEM Genel Yetenek Ön Değerlendirmeleri Tamamlandı

MEB Bilim ve Sanat Merkezlerine öğrenci seçimi yapmak için 19 Şubat- 8 Mayıs 2022 tarihleri arasında Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleştirilen BİLSEM Genel Yetenek Ön Değerlendirmeleri Pazar günü telafi oturumunun tamamlanması ile sona erdi.

Ön değerlendirme sonuçlarının Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından açıklanmasının ardından gerekli şartları sağlayan öğrenciler 13 Haziran-12 Ağustos 2022 tarihleri arasında, randevu sistemi ile kendilerine belirtilen tarihlerde, bireysel değerlendirmeye katılmaya hak kazanacak.

İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan duyuruda “2022 yılı BİLSEM Ön Değerlendirme Sınavlarına katılmaya hak kazanarak sınava katılım sağlayan öğrencilerimize ve destekleri için kıymetli velilerimize teşekkür eder, Bireysel Değerlendirmeye hak kazanacak öğrencilerimize başarılar dileriz.

MEB BİLSEM Ön Değerlendirme Sonuçlarına:www.orgm.meb.gov.trwww.artvin.meb.gov.trhttps://artvinbilsem.meb.k12.trresmi internet ve sosyal medya (Facebook, instagram ve Twitter) hesaplarından ulaşılabilecektir” denildi.

Ayla ALKAN