YEREL
Giriş Tarihi : 23-01-2023 16:08   Güncelleme : 23-01-2023 16:15

Bir işletme daha hizmete başladı

Bir işletme daha hizmete başladı

Borçka’da Su&Se Güzellik Merkezinin açılışı Belediye Başkanı Ercan Orhan’ın katılımı ile yapıldı.

Merkez Mahallesin de açılışı gerçekleşen Su&Se Güzellik Merkezi iş yerini yenileyerek büyümeye geçti. Açılışa katılan Belediye Başkanı Ercan Orhan konuşmasını yaparak kurdele kesimini gerçekleştirdi.

Ercan Orhan açılışta yaptığı konuşmada hayırlı olsun dileklerini ileterek, “Bugün burada Su&Se Güzellik Merkezini açmak için toplandık. Ekonominin bu kadar zora girdiği bir dönemde hayat devam ediyor. Borçka’nın sorunu ve ihtiyacı olan bu çalışma da arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz. Bol Kazançlar diliyoruz. Kendilerine hayırlı uğurlu olsun. İnşallah hem kendi ailelerine hem de Borçka’ya güzel katkıları olur ve Borçka’nın önemli bir sorunu da bu şekilde giderilmiş olur. Dayanışma yaşatır bizde böyle esnafımızla birlikte birbirimize katkı sunarak büyüteceğiz” diye konuştu.

Su&Se Güzellik Merkezinin sahibi Aysel Bostan, 15 yıldır güzellik sektöründe çalıştığını kaydederek, “Dükkanımı yenilemek ve büyütmek amacı ile taşındık. İşimi severek yapıyorum o yüzden zorlanmıyorum. Samimi ve güler yüzlüyüz o yüzden Borçka halkı bize zaten ilgi gösteriyor. Yeni yerimiz de herkesi bekliyoruz” ifadelerine yer verdi” şeklinde konuştu.

Gündem ArtvinGündem Artvin