YEREL
Giriş Tarihi : 25-11-2021 12:33   Güncelleme : 25-11-2021 12:33

“BİRLİKTE ŞAMPİYONLUĞA YÜRÜYEBİLİRİZ”

“BİRLİKTE ŞAMPİYONLUĞA YÜRÜYEBİLİRİZ”

Artvin Çoruhspor kulübü yönetim kurulu başkan yardımcısı İbrahim Koyuncu, Bölgesel amatör ligde oynadıkları 4 haftayı değerlendirip şampiyonluk yolunda taraftara seslendi. Artvin Çoruhspor bölgesel Amatör Liginde 4. Hafta sonunda elde ettiği 3 galibiyet ve 1 beraberlikte 10 puanla lider konumda bulunuyor. Lige iddialı bir giriş yapan Artvin Çoruh spor, 26 yıllık özlemi şampiyonlukla tamamlamak istiyor.

Her maça final düşüncesiyle hazırlandıklarını belirten Artvin Çoruhspor kulübü yönetim kurulu başkan yardımcısı İbrahim Koyuncu, “Artvin Çoruhspor kulübü yönetim kurulu olarak 26 yıllık deplasmanlı lig özlemine son verdik bu süreçten sonra tek yürek olmalı evimizde oynayacağımız müsabakalarda tribünleri doldurmalıyız ve 12. adam ile takımımıza destek olmalıyız” dedi.

“Önümüzde ki 3 Hafta Bizim İçin Çok Önemli”

Başkan Yardımcısı İbrahim Koyuncu, “Artvin Çoruhspor kulübü olarak her maçımıza final müsabakası düşüncesiyle hazırlanıyoruz ve 4 müsabaka sonucunda 10 puan ile grubumuzda lider olarak devam ediyoruz. Önümüzdeki 3 hafta bizim için oldukça önemli bu süreçte Kars spor ile kendi sahamızda, Yakutiye ile Erzurum deplasmanında ve Arhavi spor kulübü ile kendi sahamızda oynayacağız ve bu müsabakalar ligdeki durumumuz ve ligin gidişatını çok yakından ilgilendirecektir. Artvin Çoruhspor kulübü olarak bu 3 müsabakadan 9 puan toplayarak Allahlın izniyle yolumuza devam edeceğiz.

Artvin Çoruhspor kulübü yönetim kurulu olarak bu sezon çok iyi bir kadro kurduğumuzu özellikle belirtmek istiyorum devre arası yapacağımız takviyelerle daha iyi olacağız ve bu olumlu havanın devamı için 2 şey çok önemli birincisi tüm Artvin halkının stattaki yerini alarak takımını desteklemesi, bir diğer konuda ekonomik destek biz yönetim kurulu olarak imkanlarımız dahilinde hatta işlerimizi ve ödemelerimizi dahi erteleyerek takım deplasman giderleri, primler, sporcu ödemeleri, konaklama vb. ödemeleri yapıyoruz. Tüm Artvin halkından Artvin Çoruhspor kulübü olarak düzenlemiş olduğumuz Araç Piyango Bileti 2 şer 3 er adet alarak takımlarına sahip çıkmalarını istiyoruz” diye konuştu.

Artvin Çoruhspor kulübü ekonomik anlamada yaşadığı sıkıntıları çözdüğünde şampiyonluğun en büyük adayı olacağını da belirten Koyuncu, “Bu nedenle tüm piyango biletlerinin tükenmesi ve iş insanlarının stat bilbortlarına reklam vererek destek olmaları sonucunda biz şampiyon oluruz ve Artvin Çoruhspor kulübünü önümüzdeki sezon Profesyonel ligde hep birlikte izleriz” şeklinde konuştu.