YEREL
Giriş Tarihi : 17-11-2021 18:20   Güncelleme : 17-11-2021 18:20

BÖBREĞİNİ VEREN EŞİNE BİR KERE DAHA TEŞEKKÜR ETTİ

BÖBREĞİNİ VEREN EŞİNE BİR KERE DAHA TEŞEKKÜR ETTİ

Böbrek yetmezliği sorunu yaşayan Artvin esnaflarından Erol Yıldırım kendisine donör olan eşine bir kere daha teşekkür etti.

3 buçuk yıl önce eşinin verdiği böbrek ile hayata yeniden dönen Erol yıldırım kontrol için gittiği hastanede kendisinin ve eşinin tahlil sonuçlarının normal olduğunu öğrenince eşine bu fedakârlığından dolayı bir kere daha teşekkür etti. Bundan dolayı mutlu olduğunu belirten Yıldırım çifti, evliliklerde hayatın müşterek olduğuna vurgu yaptı. Eşinin böbreğiyle yeniden hayata döndüğünü belirten Erol Yıldırım; “Bundan tam 40 ay önce eşim Kadriye hanımın böbreği bana nakledildi. Aradan 40 ay geçti. Normal kontrolümüzü olduk. Çok güzel tahlillerimiz çıktı hanımla benim için hiç bir sorun yokmuş. Baş tacım, iyi ki varsın. Can veren eşime saygı sevgiyle yaşamımıza devam sevdiklerimizle... Düşünün, size bir insan canından can veriyor. Bunu herkes yapmaz. Ancak aşkı, sevgisi gerçek olan insanlar yapar. Sen yoksan, hayat benim için anlamsız diyenler yapabilir. Sevgili eşim böbreğini hiç düşünmeden verdi.  Günümüzde, ne yazık ki hergün bir kadın cinayeti haberi çıkıyor. Bu beni derinden üzüyor. Bir insan kasten nasıl öldürülür?

Hele de sebepsiz, basit nedenlerden dolayı savunmasız kadınlarımız öldürülmekte, katledilmekte. Biz bu kadar merhametsiz, cani katleden kötü insan nasıl olduk? Kadına yönelik şiddet ve Bu cinayetler son bulmalı. Ben çok değerli eşim Kadriye Çelik Yıldırım’a bir kere daha gönülden teşekkür ediyorum. Son olarak bu ameliyatı gerçekleştiren çok değerli doktorumuza, sağlık Ekim’ine özellikle teşekkür ediyorum” dedi.

Ayla ALKAN