YEREL
Giriş Tarihi : 31-07-2021 09:55   Güncelleme : 31-07-2021 09:55

BORÇKA’DA 7 GÜN

Borçka Belediyesi 19-26 Temmuz 2021 tarihlerinde yapılan çalışmalara dair video paylaşımında bulundu.

BORÇKA’DA 7 GÜN

Borçka’da 7 gün başlıklı videoda yaşanan sel felaketi sonrası Fındıklı Belediyesi’nin ziyeret edildiği ve geçmiş olsun dileklerinin iletildiği belirtilirken, “Murgul’da yaşanan sel ve heyelan sonrası bölgeye dayanışma ziyareti gerçekleştirildi. Arhavi’de yaşanan sel felaketi sonrası iş makinalarımız ve ekiplerimizle dayanışma gerçekleştirildi. Kurban Bayramı sonrası kentimizin sokak ve caddeleri temizlendi” ifadelerine yer verildi.

Videonun devamında İYİ Parti sözcüsü Yavuz Ağıralioğlu ve beraberindeki heyetin ağırlandığı ifade edilirken, Gündoğdu Mahallesi Keskinler Yokuşu çıkmaz sokaktaki çamurlu alanın temizlendiği ve mıcır serildiği, Maradit Caddesi, Gözde Düğün Salonu ve Yeniyol Mahallesindeki su arızalarının giderildiği belirtildi.

Video, A Milli Kadın Voleybol Takımının başarısına dair Takım Kaptanı Eda Erdem’in görseli kullanılarak Mustafa Kemal Atatürk’ün "Dünyada hiçbir milletin kadını, ben Anadolu kadınından fazla çalıştım, milletimi kurtuluşa ve zafere götürmekte, Anadolu kadını kadar emek verdim, diyemez” sözleriyle sonlandırıldı.