YEREL
Giriş Tarihi : 30-04-2022 12:00   Güncelleme : 30-04-2022 12:00

Borçkalılar İstanbul’da İftarda Buluştu

Borçkalılar İstanbul’da İftarda Buluştu

Merkezi istanbul Şirinevler’de olan, Çoruh Vadisi Borçkalılar Derneği hemşehrilerini muhteşem bir organızasyonla iftarda buluşturdu.

Pandemi nedeniyle ara verilen, Çoruh Vadisi Borçkalılar Derneği Geleneksel İftar Programı, Yönetim Kurulu üyesi Lütfü Kolçak’ın mekânı, Kafkas Kafe Restaurant'ta yoğun bir katılımla, gerçekleştirildi.

Çoruh Vadisi Borçkalılar Derneği Yönetim Kurulu tarafından organize edilen iftar programına çok sayıda Borçkalı ve Artvinli sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katılım sağladı.

Çoruh Vadisi Borçkalılar Derneği yönetiminden iftar sonrası yapılan değerlendirmede, “Misafirlerimizi sıcak ve samimi bir ortamda ağırlayan, sunumları ve ilgileri ile taktir toplayan, Kafkas Kafe Restaurant ekibine çok teşekkür ederiz. Her şey mükemmeldi. Emeklerine sağlık. Davetimize icabet eden, aramızda olan tüm misafirlerimize teşekkür ediyor, şükranlarımızı sunuyoruz. Ayrıca aramızda olmalarını istediğimiz, davet edemediğimiz dostlarımızı da, başka bir programda ağırlamak en içten dileğimizdir. En kısa zamanda, başka bir etkinlikte görüşmek dileğiyle” denildi.