YEREL
Giriş Tarihi : 30-11-2021 18:25   Güncelleme : 30-11-2021 18:25

ÇALIŞMALAR BAŞLADI

ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Doğal Gaz, altyapı çalışmaları nedeniyle bozulan şehir merkezinde ki yollarda düzenleme ve asfaltlama çalışmaları başladı. Çalışmalar kapsamında Miralay Şükrü Bey caddesi üzerinde sathi kaplama çalışmalar başladı.

Orta Mahalle Miralay Şükrü Bey Caddesinde yapılacak asfaltlama çalışmasından dolayı Cezaevi ile AVM arasındaki yol çift şerit olarak trafiğe kapatıldı. Çalışma tamamlanana kadar Araç trafiği çevre yolundan (iskebe) sağlanacak.

Sathi kaplama Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Demirhan Elçin, günü değil geleceği planlayan çalışmalar yaptıklarını söyledi.

Başkan Elçin, “Kentimizde alt yapı çalışması tamamlanan her sokak ve caddenin üst yapısını tamamladık. Miralay Şükrü Bey Caddesinde, geçen kanalizasyon ve doğalgaz alt yapı çalışmalarından dolayı uzun süredir tahrip olan yolumuza, sathi kaplama ile kaplıyoruz.  Böylelikle hemşehrilerimiz kısmen de olsa rahat seyahat edecekler.

Bugüne kadar yaptığımız gibi bugünden sonrada şehrimizin ihtiyaç duyduğu her noktasına imkânlarımız dâhilinde hizmet etmeye devam edeceğiz.

Biz kısıtlı imkânlarımızla günü kurtaran değil geleceği planlayan Belediyecilik yapıyoruz. Tıkır Tıkır Çalışarak eksiklerimizi teker teker tamamlıyoruz. Bu çalışmaları da yaparken hemşehrilerimizden vermiş olduğumuz rahatsızlıktan dolayı özür diliyor, sabır ve hoşgörüleri için teşekkür ediyorum" dedi.

HATİCE DİLER