YEREL
Giriş Tarihi : 06-09-2021 10:51   Güncelleme : 06-09-2021 10:51

Can Otomotiv Hizmete Açıldı

Şavşat Söğütlü Mahallesi Eski Veliköy Yolu Üzerinde Koronavirüs Tedbirleri Çerçevesinde Can Otomotiv’in Açılışı Yapıldı.

Can Otomotiv Hizmete Açıldı

Aykut Can tarafından açılan Can Otomotiv’in Açılış Kurdelesini Belediye Başkanı Nihat Acar ve diğer idareciler kesti. Açılışı yapan Şavşat Belediye Başkanı Nihat Acar; “Bu güzel şirin ve Cittaslow unvanlı bir ilçemizde genç kardeşlerimizin açmış olduğu bir işyeri açılışına katılmaktan büyük bir mutluluk duydum. Bu gibi işyerleri istihdam açısından da çok önemlidir. Halkımızın bu tür iş alanlarına yönelmesi mutluluk vericidir. Allah hayırlısı ile bol kazançlar nasip etsin. İş yeri sahiplerine ve ilçemize hayırlı olsun”dedi.

İşyeri sahibi Aykut Can, “Biz iş yerimizde dürüst ve güvenilir bir ruha sahip olarak çalışacağız. İşyerimizde bazı genç kardeşlerimize iş imkanı da sağladık. İş yerimizde müşterilerimizi her marka otomobil sahibi yapabilmek için çalışacağız ve müşterilerimizi sorunsuz araçlarla buluşturacağız.

İlçemizde bu anlamda daha güzel hizmet verebilmek amacı ile güzel bir hizmet sunacağımızı düşünerek bu iş yerimizi açtık. İnsanın kendi iş yerini açması çok güzel bir duygu. Kendi ilçemizin halkına hizmet etmekten mutluluk duyacağız.Bunun mutluluğunu yaşıyoruz. İlçemize hayırlı olsun.” dedi.

“Can Otomotiv” açılışın da bütün katılımcılara meşhur Şavşat döneri soğuk ve sıcak içecekler ikram edildi.