YEREL
Giriş Tarihi : 22-06-2022 10:42   Güncelleme : 22-06-2022 10:42

Cebeci Hukuk Danışmanlık Açıldı

Cebeci Hukuk Danışmanlık Açıldı

Avukat Ceren Cebeci Tarafından Açılan ‘Cebeci Hukuk Danışmanlık’ Ofis Açılışı Yapıldı.

Açılış töreninde konuşma gerçekleştiren Başkan Elçin, “Ceren kızımız hem Türkiye’de hem de Gürcistan’da başarılı bir avukatımızdır. Adalet her yerde gereklidir. Adaletin en temeli savunma hakkıdır. O savunma hakkını da en iyi şekilde yapacaktır. Adalet her yerde gerekli özellikle Türkiye’de daha çok gerekli ama adaletin en temel şeyi savunma hakkıdır. O savunma hakkını ceren kızımızın en iyi şekilde yapacağını inanıyorum ailene, Artvin’e ve bizlere yaraşır bir hukukçu olacağını inanıyorum tebrik ediyorum. Annene babana da ayrıca teşekkür ediyorum ki böyle bir evlat yetiştirmişler. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Açılışa katılamaya Cumhuriyet Halk Partisi Artvin Milletvekili Uğurbayraktutan mesaj göndererek Ceren Cebeci’yi tebrik etti. Uğur Bayraktutan mesajında şu ifadelere yer veri:

“Sevgili ceren, güzel kızım bugün demokratik, laik, sosyal hukuk devletinin devamının güvencesi olma yolunda yeni bir adım daha atıyorsun. Hukuku üstün kılmak için savaşan, hak ve adaletten yana olan tüm hukukçular gibi bu adım senin hayatında ayrı bir yere, ayrı bir öneme sahip olacaktır. Atatürk ilke ve devrimlerinin ışığında Cumhuriyet Değerleriyle yetişmiş genç bir Meslektaşım olarak Türkiye'nin hukuk uğraşında, adalet mücadelesinde başarılı olacağına yürekten inanıyorum. Başarının en çok yakıştığı gençlerimizin hak ettiği şekilde emeklerinin karşılığını daima alman, yeni hukuk büronda güzel başarılı bir iş yaşamı sürdürmen, çıktığın bu güzel yolda hukukun üstünlüğünü savunarak adaletin yerine getirilmesi için sonuna kadar vereceğin mücadelede üstün başarılar elde etmen dileklerimle yolun, bahtın açık olsun. Sevgilerimle.”

Avukat Bedrettin kalın Cebeciye başarılar dileyerek, “Ülkemiz son derece kritik dönemlerden geçiyor adaletin mumla arandığı bir ülkedeyiz maalesef dolayısıyla hukuk ve adalet mücadelesi son derece önem taşıyan bir duruma gelmiştir. Bu mücadele de ben aynı zamanda cereninde yer alacağına yürekten inanıyorum ve kendisine de başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Artvin Barosu Başkanı Ayla Varan ise, “Haklarımızı sonuna kadar savunurken yanımızda olacak bir meslektaş kazandık. Başarılar diliyorum mücadelemizde yanımızda olacağını biliyorum” diye konuştu.

Avukat Ceren Cebeci ise kendini tanıtarak, “1992 Artvin doğumluyum. Uzun yıllar çok emek verdimve sonucunda ailemi gururlandırmış olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bizi sevenlerimiz ve dostlarımız da yanımızda olduğu için çok mutluyum. Bugün yanımda olduğunuz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Herkesin ayağına sağlık sağolun varolun” şeklinde konuştu.