YEREL
Giriş Tarihi : 23-06-2021 10:46   Güncelleme : 23-06-2021 10:46

ÇEBİ yuvaya döndü

Artvin Hopaspor eski futbolcusu Bilal Çebi ile tekrardan anlaştı. Çebi Artvin Hopaspor’a geri döndüğü için mutlu olduğunu belirtti.

ÇEBİ yuvaya döndü

Artvin Hopaspor Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Cihan; “Bilal ÇEBİ, mevcut oyuncularımız ve yeni transfer olacak arkadaşlar bu takıma yakışır mücadele edip Artvin Hopaspor’u bir üst lige taşıyacaktır. Bizim inancımız sonsuz taraftarlarımızda bize inansın, bize güvensin bu yolun sonu şampiyonluk. Bilal ÇEBİ kardeşimiz yuvasına hoş geldi, camiamıza hayırlı olsun” dedi.

Artvin Hopaspor Yönetim Kurulu Başkanı Cihan; “Geçtiğimiz yıllarda formamızı terleten,3.Lige çıkma yolunda büyük emek sahibi olan, Isparta 32 SK’dan Profesyonel Futbolcu Bilal ÇEBİ ile 1 Yıllık anlaşma sağlanmıştır. 3. Lige çıkmamızda büyük emeği olan Bilal ÇEBİ kardeşimizin 2. Lige çıkma yolunda da Artvin Hopaspor’a büyük katkı sağlayacağını düşünüyorum. Kendisine inancımız sonsuz, başarılı olacağından hiç şüphe duymuyoruz. Şampiyonluk parolası ile çıktığımız bu yolda Bilal ÇEBİ, mevcut oyuncularımız ve yeni transfer olacak arkadaşlar bu takıma yakışır mücadele edip Artvin Hopaspor’u bir üst lige taşıyacaktır. Bizim inancımız sonsuz taraftarlarımızda bize inansın, bize güvensin bu yolun sonu şampiyonluk. Bilal ÇEBİ kardeşimiz yuvasına hoş geldi, camiamıza hayırlı olsun” dedi.

Artvin Hopaspor yeni transferi Çebi; “Tekrardan Artvin Hopaspor forması giymekten dolayı mutluyum, gururluyum. Bölgesel Amatör Ligde mücadele ederken bir üst lige yani 3. Lige çıkan Artvin Hopaspor’a katkı sunduğum için çok mutluydum. Şimdi sıra 2. Lige çıkmak için mücadele edeceğiz onun için savaşacağız. Umarım yolun sonu şampiyonluk olur bizim inancımız sonsuz, geldiğim andan itibaren hem yönetim hem de şhir çok güzel bir sinerji yakalamış. Herkes şampiyonluğa odaklanmış, herkes şampiyonluk bekliyor. Başkanımız ve yönetimi şampiyonluk için çalışmalarına son sürat devam ediyor. Geldiğim günden itibaren tek amacın şampiyonluk olduğunun farkındayım ve ona göre mücadele mi verip Artvin Hopaspor’un şampiyonluğu için elimden geleni yapacağım” dedi.