YEREL
Giriş Tarihi : 15-11-2022 11:44

Çerkezoğlu Artvin’deydi

Çerkezoğlu Artvin’deydi

Devrimci işçi Sendikası Konfederasyonu(DİSK) Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu Artvin’e gelerek bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

Hopa’daki ziyaretleri kapsamında Belediye Başkanı Taner Ekmekçiyi ziyaret eden Çerkezoğlu, ardından Artvin’e gelerek DİSK Artvin Temsilcisi Selim Bilgin ile birlikte Belediye Başkanı Demirhan Elçin’i ziyaret etti.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyet dile getiren Başkan Elçin, DİSK Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu'na, çalışmalarında başarılar diledi.

DİSK Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu ise, kendilerine gösterilen ilgi ve alakadan dolayı Başkan Elçin’e teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaret; Başkan Elçin’in misafirlerine Artvin’in doğal taşlarından, kumlama tekniği ile yapılan tablo ve Artvin’in simgelerinden olan boğa güreşlerini temsilen boğa biblosu hediye etmesinin ardından ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Başkanlık Makamında gerçekleşen ziyarette; DİSK Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu, Gıda-İş Sendikası Genel Başkanı Seyit Aslan, Birleşik Metal-İş Sendikası Genel Başkanı Adnan Serdaroğlu, DİSK Genel İş Sendikası Artvin Şube Başkanı Selim Bilgin ve yönetimi, Yeşil Artvin Derneği Başkanı Nur Neşe Karahan, CHP Merkez İlçe Başkanı Olgun Gümrükçü yer aldı.

Ayla ALKAN

Gündem ArtvinGündem Artvin