YEREL
Giriş Tarihi : 09-08-2021 11:24   Güncelleme : 09-08-2021 11:24

CHP’Lİ NAZLIAKA SEL BÖLGESİNDE

Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka ve Genel Başkan Yardımcısı Necla Kaçan, bir dizi inceleme ve ziyaretlerde bulunmak için 6 Ağustos’ta geldiği Artvin’den sonra Arhavi’yi de ziyaret ederek Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, partililer ve halkla bir araya geldi.

CHP’Lİ NAZLIAKA SEL BÖLGESİNDE

Nazlıaka’nın ziyaretinde, CHP Arhavi Kadın Kolları Başkanı Selma Kekeva ve CHP Artvin, Hopa Kemalpaşa kadın kolları başkanları, CHP Arhavi İlçe Başkanı Erkan Özyazıcı ve Hopa, Kemalpaşa ilçe başkanları ve partililer yer aldı. Konuğunu Başkanlık makamına ağırlayan Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka’ya ziyaretleri için teşekkür ederek duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyaretin ardından, Belediye Başkanı Kurdoğlu, Genel Başkan Nazlıaka ve partililer, sel felaketinde zarar gören ilçe Boğaziçi Mahallesinde incelemelerde bulundular. Burada sel baskınından etkilenen halkımızla bir araya gelen Nazlıaka, kendilerine geçmiş olsun temennisinde bulundu.

Burada da yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirilen Nazlıaka ziyaretini sonlandırarak ilçeden ayrıldı.