YEREL
Giriş Tarihi : 23-04-2022 17:06   Güncelleme : 23-04-2022 17:06

ÇOCUK AGC BAŞKANI MAKAM KOLTUĞUNA OTURDU

ÇOCUK AGC BAŞKANI MAKAM KOLTUĞUNA OTURDU

Artvin Gazeteciler Cemiyetinde koltuk değişimi yapıldı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Artvin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Alkan, başkanlık koltuğuna temsilen çocukları oturttu.

Çocuk bayramında her çocuklara gelecekte onları bekleyen görevleri göstermek amacıyla temsilen yapılan koltuk değiştirme töreni Artvin Gazeteciler Cemiyetinde de yapıldı. Cemiyet başkanlık koltuğunu Yılmaz Zafer Erer’e devreden Zeki Alkan, Erer ile bir süre sohbet ederek gelecek planlarını dinledi. Yılmaz Zafer, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için teşekkür etti. Zafer Erer, “Mustafa Kemal Atatürk bize cumhuriyeti hediye etti. Biz çocuklar da bu güzel vatanımızı koruyup geliştirmek için elimizden geleni yapacağız” dedi.

“Çocuklar bizim geleceğimiz” diyen Başkan Alkan “Geleceğin makamlarında oturacağı çocuklarımız bizim her şeyimizdir. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Cumhuriyetimizi emanet ettiği çocuklarımızı önemsiyor ve onlar için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Renkli görüntülerin ortaya çıktığı programda Başkan Alkan ve Basın çalışanları, çocuk Başkan Yılmaz Zafer Erer ve beraberindeki çocuklara bir takım hediyeler vererek eğitim hayatında başarılar diledi.

Program çekilen hatıra fotoğrafları ile sona erdi