YEREL
Giriş Tarihi : 05-04-2022 10:43   Güncelleme : 05-04-2022 10:43

Covid-19’a yakalanan Akgök Uyardı

Covid-19’a yakalanan Akgök Uyardı

İYİ Parti Artvin il başkanı Kemalettin Akgök, Covid-19’a yakalandı. Vatandaşları virüs hakkında uyaran Akgök, “Covid-19 bitmediği halde bir anlamda gündemden düşürülmüş olması birçok insanın bu illete yakalanacak anlamına geliyor. Sürü bağışıklığına geçilmiş olsa bile bu denli boşvermişlik olmamalı. O lebalep meşhur salonlardan sonra İnsanlar virüsün var olduğuna inanmayacak hale getirildi” dedi.

Ramazan ayına korona virüs ile giren İYİ Parti il başkanı Kemalettin Akgök yaınladığı açıklamada vatandaşarı uyararak şu ifadeleri kullandı:

“Korona virüse yakalanan İYİ Parti Artvin il başkanı Kemalettin Akgök yaptığı açıklamada,

“Bu sene Mübarek Ramazan ayına corona ile girdim. Ne kadar dikkat ederseniz edin bu illete bu lanetw bir şekilde yakalanıyorsunuz.

Ramazan öncesi imsakiye dağıttık. Grip ve nezle karışımı belirtiler ortaya çıkınca sorumlu vatandaşlık bilinci ile test yaptırmak istedim. Testim pozitif çıktı ve yedi günlük karantinaya girdim.

Hakikaten korona virüs bitmediği halde bir anlamda gündemden düşürülmüş olması birçok insanın bu illete yakalanacak anlamına geliyor. Sürü bağışıklığına geçilmiş olsa bile bu denli boşvermişlik olmamalı. O lebalep meşhur salonlardan sonra İnsanlar Corona’nın var olduğuna inanmayacak hale getirildi.

Şahsi olarak ben her ne kadar maskeye’ mesafeye, hijyene dikkat etsem de bu tek başına yeterli değil ki... Bu yöntem “ölen ölür kakan sağlar bizimdir!” yöntemidir.

Bizler, önlemler alarak korona sürecinde de kapı kapı geziyor, memleketin geldiği noktayı anlatmaya çalışıyoruz. Hangi şartlarda olursa olsun ülkemiz, milletimiz için çalışmaya devam edeceğiz. Allah sağlık verirse Bir hafta sonra yoğun mesaiye döneceğim.

Artvin teşkilatı il bazında Türkiye genelinde en çok üye kazandıran il başkanlığı oldu. Kemalpaşa ilçemiz ise ilçeler arasında 7. oldu. Teşekkürler Artvin.

Doğal olarak böylesine aktif çalışan arkadaşlarımız, bizler zaman zaman covid-19’a yada mevsimsel hastalıklara yakalanıyoruz.

Sağlığım iyidir. Arayıp soran dostlarımıza gönülden teşekkür ederim. Ben diyorum ki hepimiz iyi olacağız. Türkiye iyi olacak. Yeter ki umudumuzu kaybetmeyelim. Mübarek Ramazan ayının milletimize tüm İslam alemine hayırlar getirmesini diliyorum.”