YEREL
Giriş Tarihi : 08-11-2021 10:12   Güncelleme : 08-11-2021 10:12

“Çözüm Odaklı İŞKUR” Semineri Verildi

“Çözüm Odaklı İŞKUR” Semineri Verildi

Artvin İnsan Kaynakları Platformu’nun "Çözüm Odaklı İŞKUR" konulu 3. çevrim içi toplantısı Yönetim Danışmanı Özlem Helvacı ve PCC Profesyonel Koç Ece Çiftçi Sarıcıklı’nın katılımıyla ''İş Geliştirme Uygulamaları "Kendi İşletmelerini İleriye Taşımak İçin Yapılması Gerekenler" ,Zihin Haritaları, İşletme 2.0'' konularında ilimizdeki işverenlere, Sanayi ve Ticaret Odası temsilcilerine online toplantı gerçekleştirdi.

Dünyayı ve Türkiye’yi etkisi altına alan pandemi sonrası modern işletmeler ve işletmecilik için temel olarak düşünülen bütün kavramlar yeniden tanımlanmaya başlandı. Her alandaki değişim ve dönüşümler, mevcut işletmeleri gelecek vizyonunu planlayarak hareket etmeye zorluyor.

İşletmelerin teknoloji ve sosyal dönüşümler neticesinde değişen yapılarını, işletmeciliği önlenemez bir dönüşüme zorladığını görülmekte. İşletmelerin ve kuramsal temellerinin nasıl yeniden tanımlanmaya başladığı bu dönemde 2019 yılında başlatılan “İnsan Kaynakları Platformu” çalışmalarının değeri bir kez daha anlaşıldı. Bu nedenle Artvin İnsan Kaynakları Platformu "Çözüm Odaklı İŞKUR" konulu 3’üncü çevrim içi toplantısı Yönetim Danışmanı Özlem Helvacı ve PCC Profesyonel Koç Ece Çiftçi Sarıcıklı’nın katılımıyla gerçekleştirildi. ''İş Geliştirme Uygulamaları "Kendi İşletmelerini İleriye Taşımak İçin Yapılması Gerekenler, Zihin Haritaları, İşletme 2.0'' konularında Artvin’deki işverenler ve Sanayi ve Ticaret Odası temsilcileri ile online toplantı yapıldı.

Hatice Diler