YEREL
Giriş Tarihi : 08-12-2021 10:27   Güncelleme : 08-12-2021 10:31

DAMARCI SERDAR, BARBAROSLAR AKDENİZ DİZİSİNDE

DAMARCI SERDAR, BARBAROSLAR AKDENİZ DİZİSİNDE

Artvinli Serdar Özbayrak, dizilerde yer almaya devam ediyor. Bugüne kadar onlarca dizilerde rol alan Serdar Özbayrak, son olarak TRT’de perşembe günü yayınlanmaya başlayacak olan “BARBAROSLAR AKDENİZ’DE” dizisinde rol alıyor.

Artvin de “damarcı Serdar” olarak tanınan radyo 08’de uzun yıllar bu isimle program yapan Serdar Öz bayrak, Artvin Merkez Ormanlı (Omana)köyünde doğdu.

Borçka FM’in var olduğu 90’lı yıllarda büyük beğeni alan ve dinlenen, daha sonra radyo 08’de uzun yıllar haftada bir  canlı yayınlanan ‘muhtar show’ programında bir kez sunuculuk yapan Özbayrak, o programı hayatı boyunca unutmadığını Show ve komedi programlarında rol almanın çok farklı olduğunu dile getiriyor.

Serdar Özbayrak, sempatik kişiliği, dürüstlüğü, memleket sevgisi, dostluğu ile sevilen bir arkadaşımız. Pandemi döneminde dizi çekimleri yapılamadığı için sıkıntılı günler geçirdi. Ancak yılmadı çalışmalarına devam ediyor. İstanbul’dan Artvin’e selam göndererek Sosyal medya hesabından oynadığı dizi ile ilgili “Perşembe günü’ Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı’ dizisinde TRT 1’de buluşalım efennim.” Duyurusunda bulundu.