YEREL
Giriş Tarihi : 21-05-2022 10:29   Güncelleme : 21-05-2022 10:29

Danışma Kurulu Toplantısı Yapıldı

Danışma Kurulu Toplantısı Yapıldı

Artvinli Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ARSİYAD) Danışma Kurulu toplantısı, Danışma Kurulu Başkan Bahadır Celal Manasoğlu’nun daveti üzerine Bursa Yusufelililer Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Toplantıya, geçmiş dönem bakanlık yapan Faruk Çelik ile Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir’in yanı sıra Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Durmuş, ARSİYAD’ın geçmiş dönem başkanları Mahmut Demiröz ve Hüseyin Ertaş, Bursa Kent Konseyi Başkanı Şevket Orhan, geçmiş dönem Milletvekilleri İlhan Demiröz ve İsmet Su, Türkiye Barolar Birliği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Avukat Gürkan Altun, sanayici işadamı Ali İhsan Yeşilova, BURTOM Tıp Merkezi YKB ve BTSO Sağlık Konseyi Başkanı Dr. Erol Kılıç, Uludağ OSB Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Aydın, ARSİYAD Danışma Kurulu ve İcra Kurulu üyeleri katıldı.

Artvin Kültür Evi yapımı konusunun ele alındığı ve gerekliliğinin vurgulandı toplantıda, bünyesinde toplantı ve sergi salonu, cafe, restaurant gibi birimlerin bulunacağı, kapsayıcı bir eserin ortaya çıkması konusunda fikir birliğine varıldı.

Haber Merkezi