YEREL
Giriş Tarihi : 23-09-2021 11:31   Güncelleme : 23-09-2021 11:31

Değerlendirme toplantısı yapıldı

Eğitim ve öğretim çalışmalarını değerlendirme toplantısı yapıldı.

Değerlendirme toplantısı yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, 22 Eylül Çarşamba günü saat 10.00'da İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve Şube Müdürleri ile toplantı yaptı.

2021-2022 eğitim öğretim yılının yüz yüze başlaması ve salgın riskinin devam etmesinin ana gündem maddesi olarak belirlendiği toplantıda Acar; il ve ilçelerdeki tüm okulların yakından takip edildiğini, bu konuda taviz vermeden çok dikkatli bir şekilde takiplerimize devam ederek çocukların ve öğretmenlerin sağlığını koruyacağını ve okulları açık tutacağını belirtti.

Belirlenen diğer gündem maddelerinin görüşülmesine geçilen toplantıda, il ve ilçede ki 2021-2022 eğitim öğretim yılında yapılacak eğitim öğretim faaliyetleri ile projeler konusunda değerlendirmelerde bulunan Acar; İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İlçe Müdürleri ve Şube Müdürlerine de söz verdi. İl ve ilçelerdeki okulların salgın dolayısıyla ihtiyaç duyduğu malzemeler, fiziki ihtiyaçları, eğitim öğretim çalışmaları, aşı ve PCR testleriyle ilgili Müdürlerden bilgi alarak değerlendirmelerde bulunan Acar; iyi dilek ve temenniler ile toplantıyı sonlandırdı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü