YEREL
Giriş Tarihi : 18-05-2021 11:14   Güncelleme : 18-05-2021 18:14

“Dertlere DEVA olacağız”

Deva Partisi il kongresi öncesi çalışmalarına devam ediyor.

“Dertlere DEVA olacağız”

Deva Partisi il başkanı Hilmi Yazıcı teşkilatlanmalar kapsamında ilçe başkanlarıyla bir araya geldi.

Deva Partisi il başkanlığında Başkan Hilmi Yazıcı ve ilçe başkanlarının bir araya geldiği toplantı da teşkilatlanma çalışmaları ve gündeme dair fikir alışverişinde bulunuldu.

İl Başkanı Yazıcı, Deva Partisi olarak teşkilatlanma çalışmalarına ülke genelinde olduğu gibi Artvin’de de yoğun bir şekilde devam ettiklerini belirtti. Yazıcı, “ Parti olarak merkez ve ilçelerde çalışmalarımıza yoğun bir şekilde devam ediyoruz. Merkez ilçe başta olmak üzere bazı ilçelerimizde seçimlerimizi tamamladık. Diğer ilçelerimizde de yakın zamanda pandemi süreci el verdiği sürece teşkilatlanma ve seçim çalışmalarımızı tamamlayıp ardından da Genel Başkanımız Ali Babacan’ın da katılım göstereceği bir tarihte İl kongremizi de yapacağız. Sonrasında genel Başkanımız Ali Babacan’ın liderliğinde dertlere Deva olmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Ülkenin zor bir süreçten geçtiğine de değinen Yazıcı “ Ülkemiz birçok alanda sıkıntılı süreç yaşıyor. Ekonomi başta olmak üzere sıkıntılar her geçen gün büyüyerek devam ediyor. Bir yıldır Kovid-19 ile ülke olarak içinden çıkılmaz bir duruma girdik. Esnafından memuruna, çiftçisinden emeklisine herkes içinde bulunduğu süreçten dert yanıyor.

İçinde bulunduğumuz süreci ve gelişmeleri bugün burada arkadaşlarımızla istişare ettik. İnşallah bir an önce bu pandemi belasından kurtulup sonrasında Deva Partisi olarak ülkemizin ve Artvin’imizin dertlerine DEVA olmak istiyoruz” diye konuştu.

Deva Partisi Merkez İlçe Başkanı Yasin Yılmaz’ da il başkanı ve ilçe başkanlarıyla beraber faydalı bir bilgilendirme ve istişare toplantısı gerçekleştirildiğini söyledi.

Yılmaz “ Artvin’in dertleri büyük, ülkemizin dertleri büyük ama biz Deva Partisi olarak bu duruma son vermek için çalışmalarımıza hız verdik. İnşallah çok yakında herkesin DEVA sı olacağız” dedi.

Değerlendirme toplantısına Deva Partisi İl Başkanı Hilmi Yazıcı, İlçe Başkan Yardımcısı Hüseyin İnanç, İl Başkanlığı Koordinatörü Hüsnü Altun, Şavşat İlçe Başkanı Tuncay Kara, Ardanuç İlçe Başkanı Naci Bozkurt, Merkez İlçe Başkanı Yasin Yılmaz, Borçka İlçe Başkanı Ömer Aydemir, Arhavi İlçe Başkanı Mustafa Genç katıldı.