YEREL
Giriş Tarihi : 29-04-2021 11:17   Güncelleme : 29-04-2021 11:28

"DEVLET OLARAK HER ZAMAN VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ"

Borçka Kaymakamı Ali Osman BULAT paylaştığı açıklamada vatandaşların yanında olduklarını belirterek “Devletimiz pandemi sürecinden etkilenen tüm kesimlerimize şefkat elini uzatmıştır.” Dedi.

Bulat açıklamasında şu ifadelere yer verdi “Kıymetli Borçkalı hemşehrilerim;

Koronavirüs salgını döneminde her zaman yanınızda olduk, olmaya da devam edeceğiz. Dünya mazlumlarının sığınağı olan cömert ve fedakar ülkemiz kendi vatandaşlarını da bu zorlu süreçte asla mağdur etmemiş ve de etmeyecektir. Devletimiz pandemi sürecinden etkilenen tüm kesimlerimize şefkat elini uzatmıştır.

Kaymakamlık olarak, pandemi nedeniyle tüm dünyanın zor zamanlar geçirdiği bu süreçte; ihtiyaç sahibi tüm vatandaşlarımıza ve tüm esnafımıza, her türlü yardımı vermeye hazır olduğumuzu bildiririz. Kimsesizlerin kimsesi olan ülkemiz, devletimiz her zaman vatandaşlarının yanındadır. Borçka ilçemizde de hiçbir vatandaşımızın mağdur olmasına, zorda kalmasına izin vermeyiz. Bu sebeple ihtiyaç sahibi tüm vatandaşlarımıza her zaman kapımız açıktır.

Sizlerden ricam; ilan edilen tam kapanma sürecinde bireysel ve toplumsal tedbirlere en üst seviyede uymanızdır. Tedbirlere uyarak Koronavirüsle mücadele eden tüm kurum ve personelimize destek olmanızı rica ediyorum.

Tüm hemşehrilerime saygı ve sevgilerimi sunuyor, hayırlı ve bereketli Ramazanlar diliyorum.”