YEREL
Giriş Tarihi : 04-04-2022 10:18   Güncelleme : 04-04-2022 10:18

Diş Kliniği Açıldı

Diş Kliniği Açıldı

Uzman Diş Hekimi Merve Keser ve Diş Hekimi Şule Erdoğan tarafından kentin önemli ihtiyaçlarından olan diş kliniği açıldı.

Açılışını Belediye Başkanı Demirhan Elçin’in yaptığı diş kliniği hizmete başladı. Uzman Diş Hekimi Merve Keser ve Diş Hekimi Şule Erdoğan’ın açtığı klinik kentte önemli bir eksiği giderecek.

Açılışta konuşma yapan Demirhan Elçin, kadın girişimci olarak diş hekimleri tebrik ederek, “Her şeyden önce sağlıkta ki eksikliği tamamlıyorsunuz ondan da ziyade kadınların girişimci olması beni daha çok mutlu ediyor bundan dolayı sizi kutluyorum. Sağlıkta para denmez ama burada bol para kazanın ki başka bir yerlere gitmeyin. İşyeri hem sizlere hem de Artvin’e hayırlı olsun” dedi.

Üniversiteye başladığı ilk günden beri klinik açmanın hayalini kurduğunu söyleyen uzman diş hekimi Merve Keser, “ Ankara’da Diş Hekimliği bölümünü okudum daha sonra Karadeniz Teknik Üniversitesinde uzmanlığımı yaptım ortodonti alanında daha sonra memleketime döndüm ve kendi muayenehanemi açtım. Artvin’in bu konuda çok eksiği vardı insanlar şehir dışına gidiyordu bu eksikliği tamamlamış olmanın gururu ve mutluluğu içerisindeyim. Mesleğimi çok sever yapıyorum bunu ihtiyacı olan bir bölgede yapıyor olmakta beni ayrıca mutlu ediyor. Muayenehanemizin tüm Artvin halkına ve bizlere hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Bugün burada bu mutluluğu yaşamamda büyük emeği olan sevgili anneme babama ve tüm sevdiklerime teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Karadeniz Teknik Üniversitesi Diş Hekimliği bölümünden mezun olan Şule Erdoğan, “Merve hocamla yollarımız kesişti ve birlikte çalışmaya karar verdik. Artvin’de böylesi bir ihtiyacı karşılıyor olmak çok gurur verici. İmplant konusunda ve diğer tedavi yöntemlerinde ben Merve hocam da tel tedavisinde yardımcı olacak” ifadelerini kullandı.

HATİCE DİLER