YEREL
Giriş Tarihi : 15-09-2022 20:09

Dut Yetiştiriciliği Projesinin Başvuruları Sonuçlandı

Dut Yetiştiriciliği Projesinin Başvuruları Sonuçlandı

Artvin İli Dut Yetiştiriciliği Projesi başvuru sonuçları açıklandı. Tarım ve Orman İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada başvurusu onaylanan üreticilerin 22 Eylül saat 17.00’a kadar çiftçi katkı payının yatırıldığına dair belge ile İl/İlçe Müdürlüğüne başvurması ve hibe desteği sözleşmesi iki nüsha olarak imzalanması gerektiği vurgulandı.

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü tarafından Dut Yetiştiriciliği Projesi sonuçları hakkında yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

“Artvin İli Dut Yetiştiriciliği Projesi kapsamında başvuru yapan üreticilerin İl proje komisyonunca değerlendirme sonucu listeler oluşturulmuştur. Listede yer alan üreticiler İl Merkezinde Defterdarlık Muhasebe Müdürlüğünün, İlçede Mal Müdürlüğünün, “Tarım ve Orman Bakanlığı Çiftçi Katkı Payı (333.02.30 ekonomik kodlu) Tahsilat Hesabına” tablodaki belirtilen katkı payını yatırması gerekmektedir. Ödeme yaptığına dair dekontta kimlik bilgileri ve proje adı (Artvin İli Dut Yetiştiriciliği Projesi)  mutlaka belirtilmiş olması gerekmektedir. Listede yer alan üreticilerin 22.09.2022 tarihini saat 17.00’a kadar çiftçi katkı payının yatırıldığına dair belge ile İl/İlçe Müdürlüğüne başvurması ve hibe desteği sözleşmesi iki nüsha olarak imzalanması gerekmektedir. Belirtilen sürede ödenecek tutarı yatırmayan ve hibe desteği sözleşmesini imzalamayan üreticiler hibe desteğinden yararlanamaz.”

 

AdminAdmin