YEREL
Giriş Tarihi : 07-05-2022 11:37   Güncelleme : 07-05-2022 11:37

Erasmus+ Değişim Programı Yazılı Sınavı 10 Mayıs’ta

Erasmus+ Değişim Programı Yazılı Sınavı 10 Mayıs’ta

Erasmus+ Yazılı Sınavı daha öncede belirtildiği üzere 10 Mayıs Salı günü saat 08:30'da yapılacak.

Artvin Çoruh Üniversitesinden yapılan açıklamada Erasmus+ Değişim Programı Yazılı Sınavının 10 Mayıs’ta Merkez Kampüs, Borçka Yerleşkesi ve Arhavi Yerleşkesinde gerçekleştirileceği açıklandı.

AÇÜ tarafından yapılan açıklamada Öğrenci başvuru sayılarına bağlı olarak yazılı sınav Merkez Kampüs, Borçka Yerleşkesi ve Arhavi Yerleşkesinde 10 Mayıs Salı günü saat 08.30’da yapılacağı duyurulurken sınavda dikkat edilmesi gereken kurallar paylaşıldı.

“Sınav sabah 08:30' da başlayacaktır ve sınavın ilk 15 dakikasından sonra gelen adaylar kesinlikle sınava alınmayacaktır. Öğrencilerimiz sınava gelirken kurşun kalem ve sigilerini  bulundurmaları gerekmektedir. Sınava girecek tüm adayların kimlik ve öğrenci kartlarını getirmeleri zorunludur. Yabancı uyruklu öğrencilerimizin pasaport ve öğrenci kimliklerini getirmeleri gerekmektedir. Kimlikleri yanında bulunmayan adaylar kesinlikle sınava kabul edilmeyecektir. Sınav süresi 80 dakikadır. Sınavımız 08:30 da başlayıp 09:50 de bitecektir.  Öğrencilerimizin sınav salonlarına girerken cep telefonlarını görevli gözetmenlere teslim etmesi gerekmektedir. Sınav esnasında yanında telefon vb gibi iletişim araçları bulunan öğrencilerin sınavları geçersiz sayılacaktır. Sınav imza kağıdına imza atılması gerekmektedir. Lisansüstü öğrencilerimiz herhangi bir yerleşkede sınava girebilecekleridir. Sınav imza listesinin alt kısmına isimleriniz yazıp imza atmaları gerekmektedir. Sınav listelerinde adı bulunmayan ancak E-Devlet üzerinden başvuru yapmış olan öğrencilerimiz kendilerine en yakın sınav merkezlerinde sınava girebilirler.  E-Devlet üzerinden başvuruda bulunmayan öğrencilerin sınavlara katılımı yasaktır.”

ÖZEL