YEREL
Giriş Tarihi : 26-01-2022 10:59   Güncelleme : 26-01-2022 10:59

Evinin Sultanları Turnuvası Devam Ediyor

Evinin Sultanları Turnuvası Devam Ediyor

Artvin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Evinin Sultanları” voleybol turnuvası Yusufeli ve Şavşat ilçelerinde devam ediyor.

Artvin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından sporun gelişimine katkı sağlamak, spor kültürü oluşturmak,  sporu toplumun her kesimine yaymak, spor branşlarının bilinirliğini artırmak, toplumu düzenli fiziksel aktivite alışkanlığına özendirerek, ev hanımlarının beden ve ruh sağlıklarını geliştirmek ve spor aracılığı ile sosyal hayata katılımlarını artırma amacıyla “Evinin Sultanları” voleybol turnuvası düzenleniyor.

Bu kapsamda Artvin Gençlik ve Spor il Müdürlüğü tarafından Arhavi ve Yusufeli’nde de yapılan turnuva ev hanımları tarafından yoğun ilgi görüyor.

Turnuvalarla ilgili değerlendirme yapan Spor Eğitim Uzmanı Ayşe Şeyhoğlu, “Artvin /Yusufeli Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü olarak Bakanlığımız tarafından hayata geçirilen Evinin Sultanları projesi kapsamında voleybol turnuvası düzenledik. İlçemizden 5 takım olarak katılım sağlandı ilçe birinciliği müsabakaları tamamlandıktan sonra il birinciliği müsabakaları için takımımızla ilçemizi Artvin'de temsil edeceğiz” dedi.

Turnuvalar Spor eğitim uzmanı Ayşe Şeyhoğlu ve Gençlik lideri Sevgi Çaylak öncülüğünde devam ediyor.

HATİCE DİLER