YEREL
Giriş Tarihi : 10-05-2022 11:55   Güncelleme : 10-05-2022 11:55

Evlilik İçin İlk Adımı Attılar

Evlilik İçin İlk Adımı Attılar

Yusufeli Haber imtiyaz sahibi Gazeteci Betül Ardıç, Ömer Aykan ile dünya evine girmek için ilk adımı attı.

Yusufeli’nde gazetecilik yapan meslektaşımız Betül Ardıç, Pazar günü gerçekleştirilen nişan töreni ile evliliğe ilk adımı attı. Yusufeli Çevreli köyünde yapılan nişan törenine dost akraba ve sevenlerinin yanında gazeteci meslektaşları da katıldı.

“Bizden Kız Almak Kolay Değil”

5 Mayıs Perşembe günü kız isteme merasimi gerçekleştirilen Betül-Ömer çiftinin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Adetler gereği tuzlu kahve yapan Ardıç, Aykan’ın kahveyi tek yudumda içmesine çok duygulandığını söyledi.

İsteme merasiminde tuzlu kahveyi içmeden önce bizden kız almak kolay değil diyen kız babası Cemalettin Ardıç, “Kahve işin esprisi ömür boyu ağzınız tatlı olsun” diyerek kızının mutluluğuna ortak oldu.

Pazar günü yapılan nişan töreninde söz yüzüklerini de takan çift birbirlerine ömür boyu birliktelik için ilk sözü verdi.

Betül Ardıç’ı görünceye kadar ilk görüşte aşka inanmadığını söyleyen Ömer Aykan, “birbirimizi çok seviyoruz inşallah bir ömür boyu mutlu oluruz” dedi.

Nişan törenine katılan dostlarına teşekkür eden Betül Ardıç, “mutluluğumuza ortak olan tüm sevdiklerimiz sağ olsun. Biz birbirimize derin sevgi ve saygı duyuyoruz inşallah bu hep böyle devam eder” diye konuştu.

HATİCE DİLER