YEREL
Giriş Tarihi : 21-01-2023 16:10

FSM’de gelenek bozulmadı

FSM’de gelenek bozulmadı

Arhavi Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu sportif başarılara imza atmaya devam ediyor. Gençlik ve Spor ve İl Milli Eğitim iş birliğinde gerçekleştirilen ‘okul sporları’ il birinciliği müsabakalarında Floor Curling alanında 3 kategoride birincilik, 2 kategoride ikincilik 1 kategoride ise üçüncülük elde eden FSM Ortaokulu akademik başarının yanında sportif başarısı ile de adından söz ettiriyor.

“Hedef Türkiye Finalleri”

Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu’ndan okul sporları müsabakaları sonra yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı: “Akademik başarımızı sosyal, sportif ve kültürel faaliyetlerdeki başarılarımızla taclandırmaya devam ediyoruz. Okul Sporları Floor Curling İl Müsabakaları kapsamında Antrenörümüz Berkant Köseoğlu'nun ve öğrencilerimizin büyük çaba ve başarı göstererek: küçük kızlarda il birinciliği, yıldız erkeklerde il birinciliği, yıldız karma da il birinciliği elde ederek bölge finallerine adımızı bir kez daha yazdırmış olduk. Ayrıca küçük erkekler ve yıldız erkeklerimiz il ikincisi, küçük karma takımımızda il üçüncüsü olmuşlardır. Bu vesileyle emeklerinden dolayı Okul İdaremize ve Antrenörümüz Berkant Köseoğlu'na teşekkür ediyor, başarılarından dolayı da öğrencilerimizi tebrik ediyoruz. Hedef Türkiye Finalleri.”

Öğrencilere ödüllerini İlçe Milli Eğitim Müdürü Aytaç Akgümüş, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Süleyman Hilmi Güney ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Tanju Özkara verdi.

Ayla ALKAN

Gündem ArtvinGündem Artvin