YEREL
Giriş Tarihi : 04-01-2022 10:19   Güncelleme : 04-01-2022 10:19

Gedik’ten Fotoğraflı Gönderme

Gedik’ten Fotoğraflı Gönderme

Arhavi AK Parti İlçe Başkanı Remzi Gedik yılbaşı akşamı görevi başındaki ekipleri ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı. Ziyaretleri sosyal medya hesabından paylaşan Gedik’in ziyaretleri sonrası bir eczacı tarafından her yere gidildi fakat bize gelinmedi diyerek sosyal medyadan sitem etti.

Yılbaşı gecesinde yapılan ziyaret tepkisi büyüyor. Ak Parti Arhavi ilçe başkanı Remzi Gedik ve Arhavi belediye başkanı Vasfi Kurdoğlu yeni yıla Görevi başında giren polis, jandarma, sağlık ve Jandarma ekiplerini görevleri başında ziyaret ettiklerini sosyal medyadan paylaşması sonrası bir eczacı tarafından her yere gidildi fakat bize gelinmedi diyerek sosyal medyada sitem etmişti. O siteme cevap olarak AK Parti ilçe Başkanlığı bir basın açıklaması yaparak söz konusu ziyaretin o gece AK Parti ilçe teşkilatı tarafından yapıldığını dile getirerek fotoğraflı şekilde basın açıklaması yayınlandı.

Ak Parti Arhavi ilçe başkanı Remzi Gedik yayınladığı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Tarafımıza çokça gelen sorulardan dolayı Yılbaşı gecesi ziyaretimiz ile ilgili açıklama yapma gereği duyulmuştur.Bilindiği üzere teşkilatımızın yaptığı çalışmalarda istişare kültürüne önem veren teşkilatımız göreve geldiği günden beri geceyi gündüze katarak çalışmalara devam etmedir. Her fırsatta da esnaflarımızı ziyaret ederek onların talep ve sorunlarına kulak veriyoruz. Vatandaşımızla yalnızca seçim günü değil önemli değil her gün bir araya geliyoruz. Gerçekleştirdiğimiz ziyaretler de güler yüz ve samimiyetle karşılanıyor ve tüm sorunları kısa zamanda çözüme kavuşması noktasında elimizden geleni yapıyoruz.Siyasi bir kuruluş olarak sorumluluklarımı yerine getirmeye çalışıyor, esnafımızı önemsiyoruz. Tüm esnaflarımızla bir araya gelmeye de devam edeceğiz.Bugün Facebook ve farklı sosyal medya platformlarında yayınlanan eczane ziyareti polemiğinde isim verilmesede bu haberi üstümüze alınmıyoruz. Söz konusu gece saatlerinde nöbetçi olan eczacı arkadaşımıza uğrayarak yeni yılını kutladık. Göreve geldiğimiz ilk günden beri makam odamızın kapılarını tüm vatandaşlarımıza sonuna kadar açarak vatandaşlarımızın dertlerini dinledik ve çözüm yolları ürettik. Elini sıkmadığımız, kapısını çalmadığımız kimse kalmaması için gece gündüz çalıştık. Vatandaşımıza ulaşmak için bütün iletişim kanallarımızı sonuna kadar kullandık ve kullanmaya devam ediyoruz.Gerek düzenlediğimiz istişare toplantıları, gerekse de ev, esnaf ve mahalle ziyaretleri çerçevesinde hemşerilerimizin yanında olduğumuzu çok güçlü bir şekilde hissettiriyor ve hissediyoruz. Vatandaşlarımız ile iç içe olmak, bize güç veriyor durmak yola devam”

Sariye TOPALOĞLU