YEREL
Giriş Tarihi : 21-05-2021 11:08   Güncelleme : 21-05-2021 11:08

Görkemli Şampiyonluk Kutlaması

Türkiye Süper Lig ve Türkiye Ziraat Kupası’nı alarak taraftarına çifte sevinç yaşatan Beşiktaş kulübünün Artvin’deki taraftarları Dünyanın en büyük Atatürk heykelinin bulunduğu Atatepe konumunda görkemli kutlama gerçekleştirdi.

Görkemli Şampiyonluk Kutlaması

Artvin Beşiktaşlılar Dernek Üyesi Kerem Taşdemir “ bu güzel görkemli kutlamada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Taraftarların pandemi süreci sebebiyle Beşiktaş’tan uzak kalmak zorunda kaldığını ifade eden Taşdemir, “ bir senelik özlemimizi çifte kupayla taçlandıran Beşiktaş yönetimine, hocamız, efsanemiz Sergen hocamıza, canla başla sahada mücadele eden her futbolcumuza çok teşekkür ediyorum. Çok zor bir süreç oldu. Bu süreçte statta olup takımımızın yanında olmak isterdik ancak Korona belası yüzünden bu seneye nasip olmadı inşallah seneye nasip olur. Biz taraftar olarak ne kadar statta takımımızın yanında olmak istesek de pandemi sebebiyle olamayışımız destekleyemeyeceğimiz anlamını gelmiyor. Bu zorlu süreçte elimizden geldiği kadar her türlü desteği gösterdik ve hissettirdik. Böylelikle de Lig tarihinin en zor sezonu olan bu sezonunda çifte kupa alarak Beşiktaş’ımızın bizi taraftarlarını onurlandırdı. Lig tarihinin en zor sezonunda da çifte kupa almak ancak Beşiktaş’ımıza nasip olurdu. Namağlup şampiyonluk, statsız şampiyonluk şimdi de seyircisiz şampiyonluk Beşiktaş bu ülkede ilklerin takımıdır ve bu yaşanılan ilkler tarihte yerini alacak ve unutulmayacaktır. Nasıl ki bugün biz Beşiktaş’ın namağlup şampiyonluğunu taraftar olarak göğsümüzü gere gere anlatıyorsak gelecekte de Beşiktaş taraftarı göğsünü gere gere bu şampiyonluğu anlatacak.

Beşiktaş’ımızdan çok uzak kaldık, çok özledik. Artık en kısa sürede bu Korona belasından kurtularak Beşiktaş’ımıza kavuşmak istiyoruz. Lokalde, dernekte toplanıp Beşiktaş’ın maçını izleyerek beraber sevinip beraber üzülmek istiyoruz. Tek temennimiz Beşiktaş’a kavuşmak bunu çok istiyoruz” düşüncelerine yer verdi.

Artvin Köprübaşı mevkiinden başlayarak şehir turu gerçekleştirildikten sonra dünyanın en büyük Atatürk heykelinin bulunduğu Atatepe’de meşale şov ve havai fişek gösterisi yapıldıktan sonra kutlamalar son buldu. Kutlamaları organizasyon eden Artvin Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Cemil Yıldırım, Dernek Yönetim Üyeleri; Kerem Taşdemir, Ersen Aydemir, Göksel Taşkan, Tuncer Yıldırım, Mehmet Demir, Anıl Ersöz’ün harcadıkları çaba kutlamalarda bulunan taraftarın takdirini kazandı.

Taşdemir, “organizasyonun gerçekleşmesinde en büyük emeğe sahip olan Artvin Valisi Yılmaz Doruk, Emniyet Güçleri ve Sağlık ekiplerine de çok teşekkür ediyorum” dedi.