YEREL
Giriş Tarihi : 31-12-2021 16:25   Güncelleme : 31-12-2021 16:25

Gül Kilo Kontrol Merkezi Hizmete Açıldı

Gül Kilo Kontrol Merkezi Hizmete Açıldı

Gül Kilo Kontrol Merkezi Yusufeli’nde hizmete başladı. Yusufeli’nde hizmete giren kilo kontrol merkezi, Belediye Meclis Üyesi Derya Yiğit, MHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Neşe Küçükşen, Yeniden Refah Partisi Kadın Kolları Başkanı Nazire Erdoğan, Belediye Başkan Yardımcımız Süleyman Toprak katıldı.

İşletme sahibi Gülsiye Şimşek Açılışta yaptığı konuşmada, “7 yaşından beri İstanbul da ikamet etmekteyim. Burada çok güzel bir kilo kontrol merkezi açtık. Yusufeli halkının kilolarına talibim.  Açıkçası buradaki insanlara yardımcı olarak kilo sorunlarını gidermek ve çok güzel hikâyeler ortaya çıkarmayı hedefliyoruz. Bu merkezin açılış amacı sadece kilo vermek değil kilonun gerek aşağı yönlü gerekse yukarı yönlü kontrolünü sağlamak. Yani kilo da aldırabiliyoruz kilo da verdirebiliyoruz. Kişilerin vücutlarının eksik olan temel ihtiyaçlarını karşılayıp fazlalıklarından kurtulmasını sağlıyoruz. Yani bizim firmamız aslında bir beslenme firmasıdır’’ dedi.

Belediye Meclis Üyesi Derya Yiğit, ‘‘İşyeri Sahibi Gülfiye hanım-efendiye hayırlı bol kazançlar temenni ediyoruz.’’ İfadelerini kullandı.

MHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Neşe Küçükşen açılışta, “Arkadaşımıza destek olmak amacıyla buradayız. Kendisine çalışma hayatında başarılar dilerim” diye konuştu.

Yeniden Refah Partisi Kadın Kolları Başkanı Nazire Erdoğan ise, ‘‘Gülsiye hanım benim 18 kilo vermem vesilesiyle buraya gelmiş oldu. Öncelikle tebrik etme amacıyla gelmişti. Fakat işi farklı boyutlara taşıdık. Bayanların da desteğiyle iş yerini açmış bulunduk. Bay-Bayan bütün Yusufeli halkını kliniğimize bekliyoruz.  Ben bu zamana kadar çok ürün kullandım ama hiç kilo veremedim. Fakat şimdi on sekiz kilo verdim dolayısıyla çok güzel sonuçlar aldım diyebilirim. İlçemize hayırlı olmasını dilerim” şeklinde konuştu.