YEREL
Giriş Tarihi : 19-04-2021 10:42   Güncelleme : 19-04-2021 10:42

GÜLÜŞÜMÜZÜ KAYBETTİĞİMİZ GÜN ZAFER SİZİNDİR

Cumhuriyet Halk Partisi Artvin İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Altıparmak, Parti Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve 8 milletvekilinin dokunulmazlığının kaldırılması ile ilgili yayınlanan fezleke nedeniyle yazılı basın açıklaması yayınladı.

GÜLÜŞÜMÜZÜ KAYBETTİĞİMİZ GÜN ZAFER SİZİNDİR

Gençlik Kolları Başkanı Emre Altıparmak’ın yazılı basın açıklamasında aşağıdaki ifadeler yer aldı:

Genel Başkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu ve 8 vekilimizin dokunulmazlığının kaldırılması ile ilgili fezlekenin TBMM’de yer alması, demokrasimiz ile hiçbir koşulda uyuşmamaktadır.

Cumhuriyet Halk Partisi Artvin İl Gençlik Kolları olarak Doğru soruların yanlış sonuçlar doğurmasını kabul etmiyoruz.

Biz 'hangi tarihlerde, hangi ihaleyle, hangi kurdan, kimlere sattınız?' diye soruyoruz. Çıkın açıklayın. Devlet sırrı mı bu? Çıkın açıklayın kardeşim, hesap verin. Saydamlık yoksa zaten demokrasi yoktur. Amacımız bu zaten, demokratik hukuk devleti arıyoruz.

"Biz mücadelemizi kararlılıkla sürdüreceğiz. Bugün il başkanlarımızı, ilçe başkanlarımızı, gençlik kollarımızı ifadeye çağırıyorlar. Hiç sorun değil. Üyemizden genel başkanımıza kadar hangi baskıyı kurarsanız kurun bir santim hiçbirimiz geri adım atmayacağız. Sorduğumuz sorudan çok rahatsızlarmış. '128 milyar dolar nerede' . Verdiğimiz rahatsızlıktan çok mutluyuz