YEREL
Giriş Tarihi : 28-10-2021 12:17   Güncelleme : 28-10-2021 12:17

Gürson Sondaj Çoruhspor’un Yanında

Gürson Sondaj Çoruhspor’un Yanında

Artvin çoruhspor kulübü yönetim kurulu Başkanı Murat Yılmaz’dan Bölgesel Amatör Liginde mücadele edecek olan futbol takımına maddi ve manevi destek için iş insanlarını destek turlarına Gürson Sondaj ile devam etti.

Artvin Çoruhspor Kulübü Başkanı Murat Yılmaz’ın ziyaret ettiği Gürson Sondaj firmasının ortaklarından Hasan Günaldı yaptığı açıklamalarda “Artvin Çoruhspor Kulübü Başkanı Murat Yılmaz ve yönetim kurulu üyelerini çalışmalarından dolayı kutluyorum. Artvin Çoruhspor Kulübüne Bölgesel Amatör Liginde başarılar diliyorum” dedi.

Günaldı, “Futbol oldukça maliyetli bir spor dalı özellikle Artvin şartlarında daha zor bir durum söz konusu, Artvin’de altyapıda Yok denecek kadar az sporcu var bu nedenle üst Ligde mücadele edecek olan Futbol takımımıza her yıl altyapıdan sporcu vermedikten sonra maliyetler sürekli artar, diğer bir konu ise tesisleşmedir şayet konaklayacak ve antrenman yapacak tesisleriniz sahanız yoksa bulunduğunuz liglerde kalmak oldukça zordur. Artvin Çoruhspor Kulübü Yönetim Kurulu oldukça zor ve sıkıntılı bir mücadele içerisinde Allah yardımcıları olsun. Biz Artvinli iş insanları olarak imkanlarımız dâhilinde tabii ki yardımcı olacağız ama ilimizdeki ticareti her kes görüyor ve biliyor burada bir başarı isteniyorsa Milletvekillerimiz, valimiz, Belediye Başkanımız ve Oda Başkanlarımız ile taraftarlarımız takıma sahip çıkacak Artvin Çoruhspor bu sezon o diyerek şampiyon olacak ve Hopaspor kulübümüzün ardından Artvin Çoruhspor Kulübümüzde Profesyonel Ligde mücadele edecektir. Her zaman daha güzeli için hep beraber mücadele etmeliyiz. Artvin Çoruhspor Kulübüne Bölgesel Amatör Liginde başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Artvin çoruhspor kulübü başkanı Murat Yılmaz Gürson Sondaj Firması ortaklarından Hasan Günaldı’ya teşekkür ederek, “Hasan Günaldı abimiz futbol camiasının sürekli içerisinde ve bu işin çekirdeğinden gelen bir büyüğümüz, Hasan abimizin oğlu Yeğenimiz Batuhan Günaldı sizlerin de bildiği gibi Trabzonspor Kulübü U 19 Takımında oynamaktadır. Bu sezon Ülkemizi U 19 şampiyonlar Liginde başarılı bir şekilde temsil etmekteler. İlimizin gururu Batuhan yeğenimize ve Şampiyonlar Liginde mücadele eden Trabzonspor U 19 takımıza başarılar diliyorum. Artvin Çoruhspor camiası olarak İskebe şehir stadından destek amaçlı bilbort satın alan Gürson Sondaj Firması Hasan Günaldı ve Murat Çil abimize destekleri için çok teşekkür ederim. Hasan abi çok şeyi kısa ve net anlattı söyleyecek hiç bir şey Yok sadece çalışmak, inanmak ve mücadele etmek var gerisi teferruattır. Biz inanıyoruz başaracağız. Her şey hayal etmekle başlar. Hedef profesyonel lig” şeklinde konuştu.