YEREL
Giriş Tarihi : 06-01-2022 11:25   Güncelleme : 06-01-2022 11:25

GÜZEL GÜNLER YAKINDIR

GÜZEL GÜNLER YAKINDIR

“Halkımızı Açlığa Mahkûm Bırakan İktidarın Ömrü Bitmiştir”

Ardanuç İYİ Parti teşkilatı üye toplamaya devam ediyor. Üye çalışmaları yapan ilçe başkanı Selçuk Babacan, “Partimiz ve millet İttifakı umut yaratmaya devam etmekte olup gün geçtikçe bizimle irtibata geçen, İYİ Parti ile yola devam edeceğini söyleyen rozetini takan Ardanuçlu iş insanları, esnaflar, işsiz gençler, kadınlarımız bizlere katılmıştır. Bizimle bu yolda birlikte yürümeye katılan vatandaşlarımıza evinize hoş geldiniz diyorum. İnanın güzel günler yakındır” dedi.

Partisinin ilçe çalışmaları hakkında değerlendirmeler yapan Selçuk Babacan, partinin kapısının tüm vatandaşlara açık olduğunu söyledi.

“Halkı açlığa mahkum eden iktidarın ömrü bitmiştir.” Diyen İYİ Parti ilçe başkanı Selçuk Babacan, “Kayırmacı anlayış sona ermiştir. Partimiz ve millet İttifakı umut yaratmaya devam etmekte olup gün geçtikçe bizimle irtibata geçen herkesle İYİ Parti ile yola devam edeceğiz. Rozetini takan Ardanuçlu işinsanları, Ardanuçesnafı, sanayiesnafı,işsiz gençler, kadınlarımızbizlere katılmıştır. Bizimle bu yolda birlikte yürümeye katılan vatandaşlarımıza evinize hoş geldiniz diyorum. İnanın güzel günler yakındır. Genel Başkanımız Meral Akşener’in dediği gibi ‘Medeniyet yolunun taşlarını sadece cesurlar döşer’ ifadesi ne kadar güzel anlatıyor. Zor koşullardan buralara geldik diyen Babacan kongre salonlarımızda yaşadığımız elektrik kesintileri şunu gösterdi artık ampulün fişini çekeceğimiz günlere ulaştırdı. Halkımız her geçen gün yoksullaşırken bu iktidarla yolunu ayırmaya devam edecektir. Bir avuç zengine beşli çeteye yedirecek paramız kalmadı” dedi.

İyi Parti kadın kolları Başkanı Gülsüm Ceylan;“Partimize katılan ablalarımızı, kız kardeşlerimizi ve teyzelerimiz utandırmaya ağız ve herkesin eşit yaşadığı ve güzel günler için iyi partide birlikte yürüyeceğiz. Tüm vatandaşlarımızı Partimize davet ediyoruz. Çalışmalara tüm hızımızla devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.