YEREL
Giriş Tarihi : 06-11-2021 10:34   Güncelleme : 06-11-2021 10:34

“ HER ŞEY ARTVİN İÇİN”

“ HER ŞEY ARTVİN İÇİN”

SBH MÜHENDİSLİK & İSMAİLOĞLU İNŞAAT İŞ ORTAKLIĞI hizmete açıldı.

Artvin Merkez de inşaat sektörü üzerine hizmet verecek olan SBH MÜHENDİSLİK & İSMAİLOĞLU İNŞAAT İŞ ORTAKLIĞI çarşı mahallesin de hizmete girdi.

SBH MÜHENDİSLİK & İSMAİLOĞLU İNŞAAT İŞ ORTAKLIĞI iş yerinin açılışına Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Belediye Başkan Yardımcısı Emrah Özkan, iş yeri sahibi Gökhan Yıldız ve Can Akar ile davetliler katıldı.

Açılışı yapan Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, inşaat sektörün de hizmet verecek olan bu iş yerinin açılışını yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Elçin, “genç kardeşlerimize çalışma hayatların da başarılar diliyorum inşallah Artvin’e güzel hizmetler sunacaklar iş yerinin şehrimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

İş yeri sahibi Gökhan Yıldız açılışı yapan başkan Demirhan Elçin’e teşekkür ederek inşaat alanın da şehre yeni bir tarz getirmek için bu iş yerini açtıklarını belirtti. Yıldız, “ 9 yıldır Artvin de inşaat alanında çalışmalar yapıyoruz genel anlam da belli eksiklikleri tespit ettik biz SBH Mühendislik olarak temelden çatıya anahtar teslimi çalışmalarımız olacak. Her şey Artvin İçin bundan sonra yapacağımız işler de tasarım, uygulama her şey tek tek bir çatı altın da icraat’e geçirilecek. Yağtığımız işler daha kapsamlı olacak çünkü vatandaş bir şey yaptırırken mühendisini ayrı arıyor, fayansçısını ayrı arıyor, inşaatçısını ayrı arıyor ama artık aradığı her şeyi SBH Mühendislik de bulabilecek” diye konuştu.

Ayla ALKAN