YEREL
Giriş Tarihi : 26-04-2021 12:46   Güncelleme : 26-04-2021 12:46

“HER ŞEY GELECEĞİMİZ ÇOCUKLAR İÇİN”

Artvin’de önemli bir eksiği gidererek özel çocuk muayyene kliniği kazandırarak büyük bir eksikliği gideren Uzman Çocuk Doktoru Ediz Edeer, attıkları her adımda geleceğimiz olan çocukların menfaatini gözetiyor.

“HER ŞEY GELECEĞİMİZ ÇOCUKLAR İÇİN”

2017 yılından itibaren hizmet veren Uzman Çocuk Doktoru Ediz Edeer mezun olduğu Gülhane Askeri Tıp Akademisini ve uzmanlığını almış olduğu Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinden dereceyle mezun oldu. Doktorumuz ile 23 Nisan öncesi yaptığımız görüşmede kendisini daha yakından tanima fırsatı bulduk. Zorunlu hizmet görevi ile şehrimize gelen doktorumuz 2,5 yıl Artvin Devlet Hastanesinde şehrimizin çocuklarına özveriyle mesai saati gözetmeksizin bakmasının ardından geçirmiş olduğu rahatsızlık nedeniyle hastaneden ayrılıp Artvin, Rize, Ardahan'da dahil olmak üzere şehrimize, bölgenin uzun bir aradan sonra ilk muayanehanesi Klinikas'i kazandırdı.

Doktor Ediz Edeer “Kliniğimizde sağlıklı çocuk takibi yaptığımız gibi, hasta çocuklarımızın da sağlığına kavuşması için elimizden geleni yapıyoruz. Artvin'in fiziki koşulları nedeniyle başka illerde tedavi almak zorunda kalan hastalarımız ulaşımda sıkıntı yaşamaktadır.  Dolayısıyla hastalarımız doktoruna hemen ulaşmak istemesi, muayene suresinde sıkıntı yaşamamaları, konforlu bir hizmet alabilmek ve bizleri de yıllarca tanımış oldukları için duydukları güven ile Kliniğimizi tercih etmektedirler. Kendi çocuklarımdan ayırt etmeden baktığım her çocuğumuzla ve aileleriyle kurduğumuz bu samimi ilişki de birlikte yol alıyoruz. Kliniğimizde bu bölgedeki tek tıbbi cihaz olan yalnızca hekimlerin kullanabildiği Mora Nova Biorezonans cihazımızla alerji, ağrı, duygu durum bozuklukları, migren atakları, diyabet, bağımlılık ve endokrin sistem olmak üzere hem çocuklara hem yetişkinlere destek tedavisi de vermekteyiz. Dünyaca geçirilen bu pandemi döneminde kliniğimizde kendi tasarlamış olduğumuz 360 derece UVC sterilizasyon sistemi ile hem hava hem yüzey temizliğini sağlıyor, hastalarımızı randevu ile kabul ediyor ve hastalarımızı birbiri ile temas ettirmiyoruz. Tüm hekim arkadaşlarımla birlikte amacımız sağlıklı bir toplum yaratabilmek , attığımız her adımı geleceğimiz olan çocuklarımızın menfaatini gözeterek atıyoruz.” Diye konuştu.