YEREL
Giriş Tarihi : 21-11-2022 11:04

“Hizmete ve Müjdelere Devam Edeceğiz”

“Hizmete ve Müjdelere Devam Edeceğiz”

Yusufeli AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Alkan, taşınma süreci içerisinde olan ilçenin sorunlarını çözmek için çalışmalara devam ettiklerini söyledi.

AK Parti Teşkilatı olarak ilçe için çalışmaları sürdürerek yeni müjdeler vermeye devam edeceklerini kaydeden Alkan, sosyal medyadan yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Zaman her şeyin ilacıdır.Bir evladınız ve kardeşiniz olarak Uzun yıllar memleket hasretiyle yaşadık farklı illerde ilçelerde.Allah Memleketimize hasret kaldığımız toprağımıza ilçemize hizmet etmeyi nasip etti.Zorlu süreçte zor dönemde görevi teslim aldık. Tek İnandığım ve bildiğim.

Yüce yaradan bir kuluna kaldıramayacağı yükü yüklemez. Elhamdülillah sözün misali her doğum sancılı olur şu an yaşamış olduğumuz bu sancılar da tatlı sancılar İnşallah kıymetli hemşerilerimizin bizlerden olan taleplerinin tek tek müjdelerini vereceğiz. Milletvekilimiz Erkan balta İl başkanımız Fatih tahtalı. Öncülüğünde Ana kademe Belediye başkanımız Meclis başkanımız İl Meclis üyemiz belediye Meclis üyelerimiz kadın kolları başkanımız Gençlik kolları başkanımız köy ve mahalle başkanlarımız. İle gece gündüz demeden çalışıyoruz çalışacağız daha nice güzel müjdeler vereceğiz inşallah.İlçemizde 20’nin üzerinde birçok sorunu çözdük ve çözmeye ’de devam ediyoruz denizleri okyanusları geçtik dereler ’de kalmayacağız İnşallah.Bizim Meselemiz memleket meselesidir hakkaniyetli olabilmek hiçbir siyası ayrım yapmadan Allah bir ki dinliyoruz ve talepleri yerine getirmeye çalışıyoruz.Ak Parti Siyaseti yalan dolan Siyaseti değildir. Bizim inandığımız siyaset vatandaşının yanında derdi ile dertleşmek acısıyla tatlısıyla samimi içten olabilmektir.İnşallah Sayın cumhurbaşkanımızın öncülüğünde memleketimizin ilçemizin bekası için gelecek nesillerimizin ve refahımızın en üst seviyeye çıkması için mücadelemize devam edeceğiz.Ak parti kadroları inandığı yolda yürümeye devam edecektir.”

Ayla ALKAN

Gündem ArtvinGündem Artvin