YEREL
Giriş Tarihi : 14-12-2021 10:31   Güncelleme : 14-12-2021 11:00

HİZMETKÂR OLMAYA ADANDIK

HİZMETKÂR OLMAYA ADANDIK

Koç, “Haydi, var mıyız? 19 Mayıs meşalesini yakmaya çıkarlar menfaatler olmadan doğru yolda yürüyelim”

Doğru Parti Artvin’e kurulum oluşuna başladı.

Doğru Parti Artvin ilinde teşkilatlanma çalışmalarına devam ediyor.

Ülke geleceği için gençlerin ufkunu açarak geleceklerini yurt dışında değil de ülkesinde okuyarak, çalışarak uzay çağını yakalamalarına zemin hazırlamak için yola çıktıklarını belirten Doğru Parti Artvin İl Başkanı Ferit Koç,“Neden Doğru Parti?”olduklarını açıkladı.

Ferit Koç, “Ülkemizde yüzün üzerinde parti bulunmaktadır. Bu partiler varken neden mi? Ülke çıkarları halkın refahı, sağlığı, eğitimi, adaleti, tarımı, hayvancılığı, sanayiyi daha da önemlisi vatanımızı, bayrağımızı korumak kollamaktır. Halkımız görünüyor ki bu nedenlerdendir siyaseti seviyor. Cumhuriyetimizin kuruluşundan bugüne ülkemize en değerli demokrasiyi özgürlüğü atamızın bize emanet ettiği bu değerli emaneti bugüne kadar koruduk mu?

Bugüne kadar halkımızın hak ettiğini bulabildik mi? Biz Doğru Parti halkın hak ettiğini bulamadığını iktidara gelen muhalefettekiler halen başkanlık, parlamenter sistemi konuşa dururken ekonomi ne duruma geldiğini halk meclisindekilerin görmek istemediğini birebir canlı yaşayarak görüyorlar. Bu duruma dur demek ülkeyi bu kaoslardan refaha çıkarmak halkımızı Doğru siyasetle çıkarların, amca, dayı oğlu, eniştelerin, rant peşinden koşanların olmadığı sadece gönlünde vatan toprağı, bayrak sevgisi aşkı uğruna yola çıkanlarla kurulan bir partidir. İl il, ilçe ilçe, belde belde, köy köy ülke genelinde örgütlenme kurulum çalışmalarımız hızla devam etmektedir.

Doğru Parti Genel Başkanımız Sayın Rıfat Serdaroğlu başkanlığında Artvin Kurucu İl başkanlığını bu kutsal görevi bana vererek il ve ilçelerimizde kurulu aşamasına başlamış durumdayım.

Siz değerli halkım sağlık bakanlığı, devlet bakanlığı görevlerinin ülke çıkar menfaatinde görevini başarıyla yapmış bunu yeterli bulmayarak ülke bayrak sevgisi dolu olan gönlünü halkına hizmetkâr olmaya adamış ve bu parti Merkez Doğru Parti olarak ortaya çıkmıştır.

Bizlere düşen görevde bu dava yolunda toparlanarak ülke geleceğine arkamızdan gelen gençlerimize ufku açarak geleceklerini yurt dışında değil de ülkesinde okuyarak, çalışarak uzay çağını yakalamalarına zemin hazırlamak için yola çıkıyoruz. Gelin hep birlikte bu yola var gücümüzle destek verelim. Haydi, var mıyız? 19 Mayıs meşalesini yakmaya çıkarlar menfaatler olmadan doğru yolda yürüyelim.

Doğru Parti Genel Başkanımızın çizdiği yolda

1.Önce eğitimde köklü bir reform Atatürk ilkeleri doğrultusunda

2.Sağlıkta olması gereken yenilenmelerle

3.Tarım ve hayvancılıkta yeni gelişimler

4.Sanayide yeni fabrikaları ülkenin 7 bölgesinde kurarak

5.Ekonomi refahını sağlamak işsizliği bitirmek dış devletler denginde hatta üstünde olarak

Okumuş toplum, sağlıkla, tarımda, hayvancılıkta, sanayide önüne geçecek toplum yoktur. Biz Türkiye halkı olarak kürdüyle, türküyle, alevisiyle, lazıyla, çerkeziyleve diğer adını sayamadığım halkımızla bunu başaracağımıza inanıyorum. Ülkemin halkı da inanıyordur.

Sayın Genel Başkanımıza yazılı ve görsel medya kullanımını açarlarsa projelerini birebir açıklayacaktır.

Bizler illerimizde imkânlardâhilinde yazıp genel merkez projelerimi yazmaya duyurmaya devam edeceğiz. Doğru Parti olarak hiçbir parti lehine veya aleyhine eleştirimiz olmayacaktır. Biz Doğru Parti olarak yolumuza devam edip halkımızın takdirine güvenip yolumuza devam edeceğiz. Ülke genelinde il kongreleri yapılıyor yıl sonuna kadar seçime girme hakkını almış olacağız. Saygılarımla güzel hak ettiğimiz yarınlara yürümeye var mıyız? Doğru Partiliyim diyecek miyiz?