YEREL
Giriş Tarihi : 04-06-2021 11:10   Güncelleme : 04-06-2021 11:10

HOPA TSO KEMALPAŞA ZİYARETLERİ

Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Osman AKYÜREK, Başkan Yardımcısı Okan POYRAZ, Meclis Üyesi Arif LOKUMCU ve Aydın TATAR Kemalpaşa Kaymakamı Recep GÜNDÜZ’ ü makamında ziyaret ettiler.

HOPA TSO KEMALPAŞA ZİYARETLERİ

Ziyarette Başkan AKYÜREK; Gümrük sahasına girerek araçlarının evrak işlerini takip etmek ve düzenlemeleri yapmak için Sarp mülki idare amirliğine başvuran ve dosyaları bekleyen yaklaşık 30 kişilik liste hakkında talepler iletildi. Kaymakam GÜNDÜZ konuyu inceleyeceğini ve kısa süre içerisinde gerekenin yerine getirileceğini dile getirdi.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından heyet Kemalpaşa İlçe Emniyet Müdürü olarak atanan Ali Merkant TOPALOĞLU’ nu ziyaret ederek yeni görev yerinde başarılar diledi.

Emniyet Müdürü TOPALOĞLU nazik ziyaretlerinden ötürü Hopa TSO heyetine teşekkürlerini ileterek en kısa sürede iadeyi ziyarette bulunacağını aktardı.

Daha sonra Hopa TSO heyeti Kemalpaşa ÇAYKUR Fabrikası Müdürü olarak atanan Erdal TOHUMCU’yu ziyaret ederek yeni görev yerinde başarılar diledi.

Fabrika Müdürü TOHUMCU, Fabrikanı çay alım kapasitesi ve çaya uygulanan kotalar hakkından heyete bilgi vererek ziyaretlerinden ötürü teşekkürlerini iletti.

Hopa TSO heyeti Kemalpaşa ziyaretleri kapsamında Kemalpaşa’da faaliyet gösteren oda üyelerini ziyaret etti.