YEREL
Giriş Tarihi : 05-08-2021 11:23   Güncelleme : 05-08-2021 11:23

HOPA TSO MESLEKİ YETERLİLİK SERTİFİKA TÖRENİ DÜZENLENDİ

Hopa Ticaret ve Sanayi Odası (HTSO) tarafından düzenlenen “Motorlu Kara Taşıtları Alım Satım Sorumlusu Seviye-5 Sınavı” na girip başarılı olan kursiyerlere düzenlenen tören ile sertifikaları verildi.

HOPA TSO MESLEKİ YETERLİLİK SERTİFİKA TÖRENİ DÜZENLENDİ

4 Ağustos Çarşamba günü saat 13.00’da Hopa Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleştirilen Sertifika Töreni’ne; Hopa Ticaret ve Sanayi Odası (HTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Osman AKYÜREK, Genel Sekreter Hamdi YILDIRIM ile kursiyerler katıldı.

Sertifika Töreni öncesinde bir konuşma yapan HTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman AKYÜREK şunları kaydetti:

“Hopa Ticaret ve Sanayi Odası (HTSO) ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Merkezi (MEYBEM) tarafından yürütülen Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Sınavları” kapsamında “Motorlu Kara Taşıtları Alım Satım Sorumlusu Seviye-5 Sınavı”nın 3’üncüsünü yaparak toplam 91 kursiyere yeterlilik belgesi verdik. Yetki Belgesi almaya hak kazanan kursiyerlerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.” Dedi.

Başkan AKYÜREK’ in konuşmasının ardından Oda Genel Sekreteri Hamdi YILDIRIM ile birlikte başarılı olan kursiyerlere sertifikaları verildi.