YEREL
Giriş Tarihi : 06-07-2021 12:16   Güncelleme : 06-07-2021 12:16

HOPA TSO’DA KADINA ŞİDDETE MÜCADELE SEMİNERİ

Kadına yönelik şiddetle mücadele İl eylem planı kapsamında, Psikolojik Danışman AYLA ÇİNAR ve Artvin Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünde görevli Çocuk gelişimci Kardelen Yağmur tarafından bilgilendirme semineri gerçekleştirildi.

HOPA TSO’DA KADINA ŞİDDETE MÜCADELE SEMİNERİ

Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Atatürk Konferans salonunda gerçekleştirilen seminere İlçe Kurum Amirleri, Muhtarlar, İhtiyar heyeti, Sivil Toplum Kuruluşları ve Hopa TSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman AKYÜREK katıldı.

Seminer sonunda kadına yönelik şiddetle mücadele kapsamında koruyucu aile broşürleri dağıtıldı.

MARDİN KIZILTEPE’DEN ZİYARET

Mardin Kızıltepe şehrinde faaliyet gösteren Atasay Uluslararası Nakliyat firmasının sahibi Fikret ARI Hopa TSO’yu ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Osman AKYÜREK ve Hopalı İş İnsanı İpekyol Nakliyatın sahibi Ömer HACIOĞLU ile bir araya geldi.

Ziyarette geçiş belgelerinde yaşanılan sorunlar ve Sarp sınır kapısında yapılan basın açıklaması hakkında bilgi alışverişi gerçekleştirildi.

Başkan AKYÜREK misafirini ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu ifade ederek ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

YENİ ATANAN BAŞSAVCIYA ZİYARET

Hopa Başsavcılığına yeni atanan Cumhuriyet Başsavcısı Adem ÇALIŞ’ ı Hopa TSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman AKYÜREK ziyarette bulundu.

Ziyarette Hopa ve Kemalpaşa İlçelerinin sosyal kültürel ve sektörel konular hakkında keyifli bir sohbet gerçekleştirildi. Başkan AKYÜREK, Başsavcıya yeni görev yerinde başarı temennilerinde bulundu.

Başsavcı ÇALIŞ, ziyaretlerinden dolayı Başkan AKYÜREK’e şükranlarını sundu.