YEREL
Giriş Tarihi : 17-07-2021 10:11   Güncelleme : 17-07-2021 10:11

Hopa’da eş zamanlı 2 açılış

Hopa’da Anka Kemal Gazioğlu tarafından Petrol Ofisi ve Köşk Otel açılışı görkemli bir tören ile hizmete açıldı.

Hopa’da eş zamanlı 2 açılış

Artvin Valisi Yılmaz Doruk Hopa ilçesinde iş insanı Kemal Gazioğlu’nun yaptırdığı ve yaklaşık 5 milyon liraya mal olan otel ile modernize edinilen petrol ofisinin açılışını gerçekleştirdi.

Hopa-Artvin karayolu üzerinde bulunan yaklaşık 3 dönümlük arazi üzerine 2009 yılında inşa edinilen petrol ofisinin modernize edilerek yeniden hizmete açan Vali Doruk tesisin hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.

Petrol ofisinin sahibi Kemal Gazioğlu burada yaptığı konuşmada, mevcut tesisi modernize ederek güzel bir görünüme kavuşturduklarını belirterek toplam 10 personel istihdam etmenin gururunu yaşadıklarını söyledi.

Başarılı iş insanı Gazioğlu; ayrıca bugün eş zamanlı olarak açılışını yaptığı ilçe merkezindeki Köşk Otelin yaklaşık 5 milyon liraya mal olduğunu söyledi. 

Otelin 50 yatak kapasitesine sahip olduğunu kaydeden Gazioğlu, “ Otelimiz 8 katlı olup 2’si süit olmak üzere toplam 35 odası bulunmaktadır. Otelimizde toplam 11 kişi istihdam edeceğiz. Otelimiz ilçemize ve ilimize hayırlı uğurlu olsun. Bugün iki tesisimizin açılışına katılan Artvin Valimiz Sayın Yılmaz Doruk başta olmak üzere kaymakamlarımıza, belediye başkanlarımıza, Sivil Toplum Kuruluşlarının başkanlarına ve çok değerli davetlilerimize teşekkür ederim” dedi. 

Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Seçkin Kurt, petrol ofisinin açılışında yaptığı konuşmada tesisin tüm Hopa halkına hayırlı uğurlu olmasını diledi. Aynı zamanda başarılı iş insanı Kemal Gazioğlu’nu da tebrik eden Kurt başarılarının devam etmesi temennisinde bulundu.

Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi, Hopa’ya yapılan petrol ofisi ve otel yatırımı sebebiyle iş insanı Kemal Gazioğlu’na teşekkürlerini iletti ve başarılarının devamını diledi.

Konuşmaların ardından Vali Doruk petrol ofisi tesisini açılış kurdelesini beraberindekilerle birlikte keserek hizmete açtı. Vali Doruk daha sonra açılışı gerçekleştirilen Köşk otele geçerek bir süre incelemede bulunarak yetkililerden bilgi aldı.

Açılışa Artvin Valisi Yılmaz Doruk, Hopa Kaymakamı Abdülrezak Can Polat, Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi, Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Osman Akyürek, Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Seçkin Kurt, Artvin Hopaspor Kulübü Başkanı Göksel Cihan ve siyasi parti temsilcileri katıldı.