YEREL
Giriş Tarihi : 05-01-2022 12:34   Güncelleme : 05-01-2022 12:34

“HOPAPORT olarak çalışmaya devam ediyoruz”

“HOPAPORT olarak çalışmaya devam ediyoruz”

HOPAPORT aralık ayı çalışmalarını yayınladı. Sosyal medya hesabından yapılan açıklamada “yılın son ayı olan aralık ayında da 14 gemiye ev sahipliği yaparken 57 bin 066 tonluk işlem gerçekleştirdik” denildi.

HOPAPORT çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda aralık ayı faaliyetlerini paylaşan HOPAPORT’tan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“HOPAPORT olarak biz yılın son ayı olan aralık ayında da çalışmaya devam ettik. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de ağır tahribatlar bırakan ve her gün neredeyse yüzlerce insanımızı kaybetmemize neden olan covıd-19 belasının etkilerini limanımızda en az hissetmek için elimizden gelen tüm çabayı gösterdik ve alınması gereken tedbirleri aldık ve almaya devam ediyoruz. Bunaparelel verdiğimiz eğitimlerimizle de çalışanlarımızı bilgilendirmeye devam ediyoruz.HOPAPORT olarak bu süreçten en az etkilenme adına yürüttüğümüz çabalar sonucunda limanımızda hareketin devam etmesini sağladık. Bu anlamda geride bıraktığımız yılın son ayı olan aralık ayında da 14 gemiye ev sahipliği yaparken 57 bin 066 tonluk işlem gerçekleştirdik.

Bizülkemizin ve limanımızın da eski canlı günlerine kavuşacağıümidimizi hiç kaybetmedik.

Başta genel müdürümüz olmak üzere tüm departmanlardaçalışanlarımızla birlikte çalışmalarımıza ara vermeden devam ettik-ediyoruz.”