YEREL
Giriş Tarihi : 25-08-2022 12:04

“İlk Görev Yerimi Unutmayacağım”

“İlk Görev Yerimi Unutmayacağım”

Cumhurbaşkanlığı 12.08.2022 tarihli atama kararı ile Ankara/Güdül Kaymakamlığına ataması yapılan Kemalpaşa Kaymakamı Deniz Yıldırım için veda yemeği düzenlendi.

Kaymakam Deniz Yıldırım için düzenlenen yemeğe Belediye Başkanı Ergül Akçiçek, ilçe kurum amirleri ve çalışanları ile siyasi parti temsilcileri katıldı.

Yemeğin ardından Kemalpaşa Kaymakamı Deniz Yıldırım bir mesaj yayınlayarak ilçe halkına veda etti.

6 ay önce kemalpaşa’ya atanan Yıldırım yayınladığı mesajda “Burada geçirdiğimiz süre içerisinde güzel dostluklar ve anılar biriktirmiş olmanın mutluluğu içerisindeyim. İlk görev yerim olması sebebiyle Kemalpaşa'nın gönlümdeki yeri her zaman ayrı olacaktır” dedi.

Kaymakam Yıldırım mesajında şu ifadelere yer verdi:

“11 Şubat 2022 tarihinde başladığım Kemalpaşa Kaymakamlığı görevimden bugün itibariyle ayrılıyor, altı aylık süre içerisinde ayrı ayrı anılar biriktirdiğim güzide ilçemizdeki kıymetli hemşehrilerime veda ediyorum. Görev yaptığım süre zarfında beraber çalıştığım mesai arkadaşlarım ile büyük bir dayanışma ve iş birliği içinde, Kaymakamlığımızın kapısını ardına kadar herkese açık tutarak, "insanı yaşat ki devlet yaşasın" şiarıyla adaletten taviz vermeksizin sevgi, saygı ve hoşgörü çerçevesinde vatandaş odaklı çalışarak, her daim daha iyiyi hedefleyerek, kamu hizmetindeki görevimizi yerine getirmenin gayreti içinde olduk. Kemalpaşalı hemşehrilerimizin hep yakın ilgisini, sevgisini ve saygısını gördük ve vatandaşlarımızla bir arada olmaya, sevinçlerine ortak olmaya, dertlerine çare bulmaya çalıştık. Yaptığımız tüm hizmetlerde devletimizin sıcak ve güler yüzünü göstermeye ve her zaman kapılarımızı, gönüllerimizi herkese açık tutmaya özen gösterdik. Burada geçirdiğimiz süre içerisinde güzel dostluklar ve anılar biriktirmiş olmanın mutluluğu içerisindeyim. İlk görev yerim olması sebebiyle Kemalpaşa'nın gönlümdeki yeri her zaman ayrı olacaktır. Bu vesileyle öncelikle bilgi, deneyim ve tecrübelerinden yararlandığım Sayın Valimize, ilimizin çok değerli Mülki İdare Amirlerine, birlikte mesai yaptığımız çalışma arkadaşlarıma, kıymetli Şehit yakınlarımıza ve Kemalpaşalı hemşehrilerime bir kez daha teşekkür ediyorum. Hakkınızı helal edin. Allah'a emanet olun.”

özel

 

AdminAdmin